Dále doporučujeme, informace a zábava

Na této stránce Vám předkládáme seznam užitečných odkazů na weby které byste měli určitě navštívit. Naleznete zde zajímavé stránky nejen našich partnerů, které se zabývají stejným ale i jiným tématem (jako tyto web stránky.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Velký Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak převést, čím zobrazit, kterak editovat, v čem upravit, jak spustit, jak exportovat, jak konvertovat, jak importovat, jak vytvořit, jak otevřít, v čem spustit následující typy souborů: písma, fonty, internet a web, koncovky souborů, komprimace dat, video soubory, systémové soubory, spustitelné soubory, hudební audio soubory, grafiku, zdrojové kódy programovacích jazyků, dokumenty, šablony dokumentů apod.

Super online flash hry

Zkuste super online flash hry . Mj. na webu naleznete Závodní, Onlinovky pro dva hráče, Karetní, Klasické, Pro dívky, Sportovní, Hry na vaření a smažení, Strategie, Oddechové, parkování - parkovačky, Velikonoční hry, Logické, Vánoční online hry, Stolní hry a deskovky, Střílečky a podobně.

Nejhranější hry online

Jste-li milovník PC her, pak zkuste nejhranější hry online. V této rozsáhlé kolekci naleznete Logické, Stolní hry a deskovky, Postřehové, Karetní hry, Relaxační onlinovky, Akční hry, Sportovní, Závodní moto hry, Bojové gamesy a tak podobně.

World wide web, internet, informace a zábava

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky využívané v Česku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: neoficiální zábavné značky, informativní provozní značení, zahraniční značky, vodorovné značení, informativní jiné dopravní značení, zákazové dopravní značení, výstražné značky, příkazové dopravní značky, značky upravující přednost, informativní směrové dopravní značky, dopravní zařízení apod.

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Hlavní město Praha, Kraj Vysočina, Zlínský kraj, Jihočeský kraj, Liberecký kraj, Karlovarský kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Pardubický kraj, Středočeský kraj, Královéhradecký kraj apod.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Klíčová slova: pro děti, webovky, odkazy, odkaz, Flag of Australia, volný čas, školství, Skvělé hry online zdarma, Beyoncé Knowles, webové stránky, hyperlinky, internet, Online hry zdarma

Online vánoční webzine - vánoční magazín

Blíží se doba adventní? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Pak zkuste Online vánoční webzine. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií recepty na vánoční jídlo a cukroví, jmenovky na dárky k Vánocům, materiály ke stažení, vánoční všehochuť, vánoční filmy, vánoční stromeček, vánoční dekorace, vánoční přání, vánoční koledy, adventní všehochuť, vánoční zábava atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Přání, Betlém, Filmy, Tablet, Písnička, Brambořík, Vánoční dekorace, Kuba, Vánoční světýlka, Advent, Adventní neděle, Adventní věnec, Patchwork, Korálky, Kinder, Windows, Vídeňský punč, Křesťanství, Šišky, Rumové řezy, Osvětlení do oken, Milka, Tichá noc, Jesličky, Přáníčko, Vánoční svíčky, Papírový vánoční stromek, Vánoční prostírání, Film, Svíčky, Samolepky apod.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, regionů Francie, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa, rakouských zemí atd.

Poznáte vlajky český měst a obcí? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá ostravská vlajka, pardubická vlajka nebo vlajka Liberce?

Informace, informace a zábava

Fóry, anekdoty, ftipy, vtipy, fórky, frky

Chcete se uvolnit? Fóry, anekdoty, ftipy, vtipy, fórky, frky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií O ekonomech, O Chucku Norrisovi, O mužích, Frky o tchýních, Vtipy o cikánech, O Somálcích, O škole, O Windows, Vtipné hádanky, Vtipy o policajtech, O gayích a homosexuálech, Vtipy o Bohu, O zvířátkách, Vtípky o blondýnkách, Frky ze života, Vtipy o doktorech, O Slovácích, Vtipy o Pepíčkovi, O důchodcích, O manželství, O ženách apod.

Omalovánky k vytisknutí jsou sbírkou černobílých obrázků určených k vymalování pro rodiče a jejich malé děti. Podobného ražení jsou i stránky Omalovánky Online, kde můžete vybarvovat obrázky přímo ve vašem prohlížeči.

Vánoční magazín - vše o Vánocích

Blíží se Vánoce? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Potom se podívejte Vánoční magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční dárky, adventní všehochuť, materiály ke stažení, vánoční všehochuť, vánoční filmy, vánoční přání, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční koledy, vánoční stromeček, vánoční zábava, jmenovky na dárky k Vánocům atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Papírový vánoční stromek, Vánoční tapety, Třásně, Tisk, Keramika, Václavské náměstí, Vánoční ozdoby, Píseň, bezlepkové cukroví, Ostrava, Borovice, PF, Adventní svícen, Tablet, Ohňostroj, Koleda, Lego, Strom, Květiny, Jmenovky, Plocha, Sám doma, Štóla, Vánoce, Koledy, Text, Vánoční hvězda, Vánoční svíčky, K Vytisknutí, Husarské knoflíky, Patchwork apod.

Keywords:Online vánoční webzine, cestování, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Biografie slavných osobností, Paris Saint-Germain F.C., počítače, Super online flash hry, Pozadí na plochu počítače, Obrázek sněhuláka, F, V, internetové stránky

Onlinovky zdarma

Zapařte si onlinovky zdarma Vybírejte z kategorií Logické hry, Brutální krvavé hry, Pro dívky, Hry pro dva hráče, Akční hry, Karetní hry, Střílečky, Relaxační hry, Závody aut, Animace, Bojové hry, Postřehové hry, Hry pro děti, Skákačky a hopsačky, Adventury, Sportovní hry a tak dále.

Moudra, aforismy, výroky, motta, hlášky, myšlenky, úsloví

Citáty slavných osobností, Moudra, aforismy, výroky, motta, hlášky, myšlenky, úsloví, z kategorií citáty o kráse, citáty o penězích, citáty o štěstí, citáty o smrti, citáty o člověku, moudra o dětech, citáty o víře, citáty o životě, citáty o lásce, citáty o zlu, citáty o ženách, citáty o dobru, citáty o lži, hlášky o alkoholu, přísloví o naději, citáty o nenávisti, citáty o smutku, citáty o bohatství, citáty o bohu, citáty o odvaze od různých známých osobností.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Slovník pojmů Co je to?. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: příroda, software, materiály, matematika, politika, literatura, zločin a právo, bankovnictví, hardware, zkratky, různé, nástroje, nemoce, cestování, fyzika, nápoje, internet, lékařství a medicína, náboženství a křesťanství, jídlo, latina, stavebnictví, účetnictví, technika atd.

Doporučené odkazy, informace a zábava

Víte, co je to tablet, co to je router nebo co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku CO JE TO!.

Vlajky spojených států amerických

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Vlajky spojených států amerických. Podívejte se, jak vypadají vlajky států New Jersey, Mississippi, Havaj, Jižní Karolína, Wisconsin, Minnesota, New Hampshire, Oklahoma, Maryland, Arkansas, Arizona, Illinois, Idaho, Kentucky, New York, Alabama, Kalifornie, Kansas, Michigan, Florida, Massachusetts, Texas, Pensylvánie, Oregon, Rhode Island, Georgie atd.

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Klíčová slova: zajímavosti, Městské a obecní prapory obcí ČR, weby, Abstraktní obrázky na plochu, Biografie slavných osobností, zábava, multimédia, Nápis Merry Christmas, Prapory regionů a království, Hry pro nejmenší online, Vlajky spojených států amerických, Super online kvízy

Obrázky a kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Obrázky a kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako auta, smajlíci a emotikony, nápoje, hmyz, věda, mapy, ženy a dívky, nástroje a přístroje, jídlo a nápoje, náboženství, dopravní prostředky, Velikonoce, velikonoční kliparty, hudba, symboly, ovoce, sport, Vánoce a Advent, přístroje, stavby, zvířata, rostliny, osobnosti a lidé, květiny atd.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto webových stránkách.

Vtípky, fóry, vtipné texty, vtipy, anekdoty, kameňáky

Chcete si zlepšit náladu? Vtípky, fóry, vtipné texty, vtipy, anekdoty, kameňáky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: poslední věty před smrtí, fóry o homosexuálech, vtipy o blondýnách, frky o zvířatech, kameňáky, vtipné citáty, černý humor, vtipy o facebooku, židovské anekdoty, vtipné hádanky, vtipné básničky, vtipy o mužích, chlapech, anekdoty o politice, fóry nejen o českém hokeji, murphyho zákony apod.

Síť, informace a zábava

Státy a jejich prapory

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státy a jejich prapory. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: země Afriky, Antarktidy, země východní Asie, ostrůvky Oceánie, evropské země a státy, země jižní Asie, státy jižní Ameriky, státy Střední Ameriky, země střední Asie, státy Blízkého východu apod.

Mezi námi doporučované kvalitní webové stránky patří i webík o cestování v ČR, Evropě a USA, Egypt, Chorvatsku atd.

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)

Online hry zdarma

Zapařte si online hry zdarma Vybírejte z kategorií Stolní a deskové hry, Závody aut, Strategie, Akční hry, Pro dívky, Karetní hry, Postřehové hry, Bojové hry, Hry pro dva hráče, Střílečky, Animace, Relaxační hry, Adventury, Sportovní hry, Skákačky a hopsačky, Brutální krvavé hry a tak dále.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero...

Klíčová slova: Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, zadarmo, Obrázky vlajek států světa, Vánoční jídlo, Online testy zdarma bez registrace, Onlinovky zdarma, Pozadí na PC zdarma ke stažení, Grunge hudební rockový styl, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, pro dospělé, Obrázky a kliparty zdarma

Obrázky a kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Obrázky a kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako auta, smajlíci a emotikony, nápoje, hmyz, věda, mapy, ženy a dívky, nástroje a přístroje, jídlo a nápoje, náboženství, dopravní prostředky, Velikonoce, velikonoční kliparty, hudba, symboly, ovoce, sport, Vánoce a Advent, přístroje, stavby, zvířata, rostliny, osobnosti a lidé, květiny atd.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto webových stránkách.

Vtípky, fóry, vtipné texty, vtipy, anekdoty, kameňáky

Chcete si zlepšit náladu? Vtípky, fóry, vtipné texty, vtipy, anekdoty, kameňáky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: poslední věty před smrtí, fóry o homosexuálech, vtipy o blondýnách, frky o zvířatech, kameňáky, vtipné citáty, černý humor, vtipy o facebooku, židovské anekdoty, vtipné hádanky, vtipné básničky, vtipy o mužích, chlapech, anekdoty o politice, fóry nejen o českém hokeji, murphyho zákony apod.

Náš tip, informace a zábava

Skvělé hry online zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme skvělé hry online zdarma Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Oddechové hry, Skákací a hopsací gamesky, Arkády a plošinovky, Farmářské hry, Barbie hry, Deskovky, Oblíkačky, Adventní, vánoční hry, Strategické onlinovky, Adventury, Holčičí, dívčí hry pro holky, Vzdělávací a výukové hry, online html5 hry, Akční gamesky, Hannah Montana, Omalovánky, Puzzle a skládačky, Letecké simulátory, Střílecí hry, Sportovní gamesy, Hry s koňmi apod.

Z dovolených si obvykle přivezete velké množství fotek. Co s nimi? Samozřejmě je můžete umístit na sociální sítě jako Facebook, Twitter, Pinterest. Další možností je a vytisknout je na papír a vložit do klasického alba. Novější možností je obrázky upravit, vložit k nim zajímavé kliparty, rámečky, v nějakém grafickém editoru typu Adobe Photoshop, a nechat si z těchto fotek vytisknout profesionální fotoknihu. Fotografie a obrázky z dovolené samozřejmě můžete použít jako pozadí na plochu PC, mobilu nebo tabletu jako tzv. wallpaper. Mezi další možnosti patří vytisknutí obrázků na tričko, hrníček apod.

Životopisy slavných osobností - Životopisy slavných osobností z řad panovníků, prezidentů, politiků, umělců, spisovatelů, vědců, vojevůdců, sportovců atd.

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.

Hlášky, motta, moudra, bonmoty, aforismy, úsloví, moudrosti

Citáty slavných osobností, Hlášky, motta, moudra, bonmoty, aforismy, úsloví, moudrosti, . Mj. na webu naleznete citáty o smrti, citáty o životě, citáty o rozumu, citáty o lásce, citáty o kráse, citáty o ženách, citáty o bohu, citáty o člověku, citáty o smutku, citáty o lži, citáty o přátelství, hlášky o alkoholu, citáty o štěstí, citáty o penězích, citáty o zdraví, moudra o dětech, citáty o manželství, citáty o zlu, citáty o nenávisti, citáty o neštěstí od různých známých osobností.

Klíčová slova: Přehled přípon a koncovek souborů, F, Vánoční magazín, Dopravní značení, doporučujeme, Canada Flag, výukové pomůcky, linky, M, zdroje informací, Tapety na plochu počítače, Skvělé hry online zdarma, Vánoční koleda,

Několik fórů na závěr. Vtip Náhražka: Když Tě holka nemá ráda, stačí prdel kamaráda.

Přijde Žid do obchodu s náboženskými potřebami - rozhodnutý, že přijme křesťanskou víru a že si tedy koupí ten krucifix. Ukáže na jeden a ptá se prodavače, kolik stojí. "Tisíc korun," odpoví prodavač. "Hm, to je moc," řekne Žid. Rozhlídne se a ukáže na jiný: "A kolik by stál tadyhle ten bez toho atleta?"

Hrozná situace: slavný Špidla sedí v letadle, které náhle začalo hořet a řítí se k zemi. Populární muž se začal křižovat a modlit, když tu se před ním objevil ďábel a pravil: „Zachráním tě, ale zařvi, ať přehlušíš ten tryskáč a všichni tě pěkně slyší, že jsi blbec, sobec, nedouk a prospěchář.“ „To neřeknu!“ brání se předseda. „Vždyť je to pravda,“ namítl ďábel. „Právě proto,“ oponoval mu Špidla. „Tak ahoj?“ loučil se Satanáš. „Počkej, já se bojím.“ „Splň tedy mou podmínku.“ „Dobře, vždyť už je to stejně jedno. Jinou možnost nemám, jsme už jen pár set metrů na zemí. Tak poslouchej, budu křičet.“ Načež ze všech sil zakřičel: „Jsem blbec, sobec, nedouk a prospěchář!“ Náhle cítí, jak s ním někdo cloumá a říká mu: „Kolego, mluvíte ze spaní. Probuďte se, jste na zasedání vlády.“

Další odkazy:

Partnerské weby
Přáníčka k svátku, texty sms k jmeninám
Doporučené odkazy
Texas hold em Indonesia
Zajímavé internetové odkazy
Pornografie, pornographie Sexualität Deutsch
Naše tipy
Tapety na plochu PC zdarma ke stažení
Tipy na zajímavé weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat