Dále doporučujeme, cestování, zábava i hry

Na této stránce Vám předkládáme seznam užitečných odkazů na weby které byste měli určitě navštívit. Naleznete zde zajímavé stránky nejen našich partnerů, které se zabývají stejným ale i jiným tématem (jako tyto web stránky.

Kameňáky, frky, černý humor, vtipy, fóry, vtipné texty

Chcete se pobavit? Kameňáky, frky, černý humor, vtipy, fóry, vtipné texty. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Frky ze života, O důchodcích, O škole, O gayích a homosexuálech, O ekonomech, O manželství, Vtipy o doktorech, Vtipy o Bohu, Vtipy o cikánech, O Chucku Norrisovi, Vtípky o blondýnkách, Frky, vtipy, vtípky, Frky o tchýních, O Somálcích, O Windows, Vtipy o policajtech, O ženách, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipné hádanky, O Slovácích, O mužích apod.

Aktuálně již neaktualizovaný magazín nejen o jaderné energetice Pro Atom web stále stojí za to navštívit. Stovky článků uvádějící na pravou míru mýty a klišé týkající se energetiky. Na stránkách též můžete nalézt kompletní seznam jaderných elektráren z celého světa.

Náš tip. Vyzkoušejte oddechovou, logickou hru Bubble Shooter nebo jinou z webových stránek s Online hrama zdarma.

Informace, cestování, zábava i hry

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

Státní vlajky vlajky států světa rozdělených do kategorií. Základní údaje o zemích (počet obyvatel, rozloha, hlavní město, atd.). vlajky některých bývalých států a vlajky významných organizací.

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Klíčová slova: odkaz, zajímavosti, tipy, Prapory regionů a království, Best web page, Seznam vlajek amerických států, Slovník pojmů Co je to?, Dopravní značení, Obrázky k jmeninám, Seznam zkratek a akronymů, PC tapety pro Windows, zadarmo, Online web Hry zdarma bez registrace

Prapory českých měst

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Prapory českých měst. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Moravskoslezský kraj, Plzeňský kraj, Hlavní město Praha, Pardubický kraj, Kraj Vysočina, Královéhradecký kraj, Ústecký kraj, Olomoucký kraj, Jihočeský kraj, Zlínský kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Středočeský kraj apod.

Nejlepší hry pro dívky

Jste-li milovník PC her, pak zkuste nejlepší hry pro dívky . Naleznete zde Stolní a deskové hry, Brutální krvavé hry, Karetní hry, Střílečky, Bojové hry, Závody aut, Hry pro děti, Relaxační hry, Hry pro dva hráče, Animace, Logické hry, Postřehové hry, Sportovní hry, Pro dívky, Skákačky a hopsačky, Strategie a tak dále.

Seznam zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako zkratky krajů České republiky, země EU, státy usa, obecné zkratky, geocaching, vojenské hodnosti, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, mezinárodní organizace, politické strany a hnutí, internetové domény 1. řádu, měny, úřady a ministerstva, hudební zkratky, okresy České republiky, vysokoškolské a akademické tituly, firmy a společnosti apod.

World wide web, internet, cestování, zábava i hry

Nej hry online

Všem hráčům doporučujeme nej hry online . V této rozsáhlé kolekci naleznete Závodní, Velikonoční hry, Bojové online gamesy, Pro dívky, Karetní, Sportovní, parkování - parkovačky, Stolní hry a deskovky, Vánoční online hry, Klasické, Oddechové, Onlinovky pro dva hráče, Střílečky, Hry na vaření a smažení, Logické a podobně.

Umíte správně zaparkovat automobil? Pokud si nejste jisti, vyzkoušejte si online hry na Parkování. Například online hru Parking mania nebo Parking evolution.

Pojmy a termíny ze všech oborů lidské činnosti.

Keywords:webovky, URL, V, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Svícen, Dopravní značení, multimédia, počítače, Vánoční básně, webové stránky, pro dospělé, Super online kvízy

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: týmy NHL, fyzikální jednotky, vojenské hodnosti, mezinárodní organizace, okresy České republiky, země EU, zkratky krajů České republiky, politické strany a hnutí, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, geocaching, hudební zkratky, mezinárodní organizace, vysokoškolské a akademické tituly, měny, internetové domény 1. řádu, obecné zkratky apod.

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.

Seznam vlajek amerických států

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Seznam vlajek amerických států. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Nevada, Ohio, Louisiana, Virginie, Západní Virginie, Florida, Georgie, Severní Karolína, Michigan, Montana, Arkansas, Utah, Alabama, Massachusetts, Aljaška, Washington, Severní Dakota, Indiana, Wisconsin, Connecticut, Oregon, Mississippi, Jižní Dakota, Pensylvánie, Tennessee, Rhode Island atd.

Síť, cestování, zábava i hry

Textová a obrázková přáníčka pro všechny možné příležitosti od svátku a narozenin až po svatbu a blahopřání k odchodu do penze nebo na mateřskou.

Láska je jedním z nejsilnějších citů. Pokud jste zrovna po uši zamilovaní do svého partnera a on do vás, tak ho určitě potěší zamilovaná sms. Jestliže nejste rození spisovatelé, najdete na tomto webu zamilované sms pro kluka, zamilované sms pro miláčka nebo stýskací sms.

Online poker - naučte se pravidla pokerových her a přečtěte si tipy jak vyzrát na ruletu.

Klíčová slova: Životopisy osobností, č, Prapory českých měst, Železnice, nákladní, osobní, vysokorychlostní vlaky, internetové stránky, Seznam vlajek měst České republiky, kuriozity, Přejem krásné Vánoce, Seznam zemí světa a jejich vlajky, zdroje informací, pro děti, humor

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Vybírejte z kategorií Chemie - chemické testy a kvízy, online testy a kvízy, výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, online IQ testy zdarma, cizí jazyky atd.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako materiály, český jazyk, nemoce, psychologie, cestování, politika, sport, jídlo, nástroje, věda, kultura, zkratky, náboženství a křesťanství, technika, lékařství a medicína, matematika, bankovnictví, fyzika, chemie, ekonomie a ekonomika, filozofie, účetnictví, příroda, školství atd.

Textová Přání rozdělená do kategorií jako K narozeninám, ke svátku, k Velikonocům, k promoci apod.

Internet, síť, cestování, zábava i hry

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte na stručný slovník pojmů - Co je to!.

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Výroky, motta, bonmoty, moudra, přísloví, myšlenky, úsloví

Citáty slavných osobností, Výroky, motta, bonmoty, moudra, přísloví, myšlenky, úsloví, . Mj. na webu naleznete citáty o penězích, přísloví o naději, citáty o odvaze, citáty o ženách, citáty o rozumu, moudra o dětech, citáty o dobru, citáty o štěstí, citáty o zdraví, citáty o lásce, citáty o manželství, citáty o nenávisti, citáty o lži, hlášky o alkoholu, citáty o člověku, citáty o přátelství, citáty o smutku, citáty o zlu, citáty o neštěstí, citáty o svobodě od různých známých osobností.

Nepropadli byste ze zeměpisu? To si můžete ověřit na webovkách se státními vlajkami. Kromě státních vlajek všech zemí světa zde naleznete i mnoho údajů o každém státu - např. počet obyvatel, rozloha, výše HDP apod.

Klíčová slova: linky, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Online vánoční webzine, Ozdoba, Přehled souborových přípon, Adventní magazín, Online hry zdarma, Sexy Winona Ryder, Online hry zdarma, zábava, Wallpapery na PC ke stažení

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Vybírejte z kategorií Chemie - chemické testy a kvízy, online testy a kvízy, výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, online IQ testy zdarma, cizí jazyky atd.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako materiály, český jazyk, nemoce, psychologie, cestování, politika, sport, jídlo, nástroje, věda, kultura, zkratky, náboženství a křesťanství, technika, lékařství a medicína, matematika, bankovnictví, fyzika, chemie, ekonomie a ekonomika, filozofie, účetnictví, příroda, školství atd.

Textová Přání rozdělená do kategorií jako K narozeninám, ke svátku, k Velikonocům, k promoci apod.

Doporučené odkazy, cestování, zábava i hry

Lexikon, slovník pojmů Co je to? nabízí aktuálně přes 3000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, ekonomie, literatury, školství atd.

Pro Atom web přináší informace nejen o jaderné energetice a uvádí na pravou míru propagandu ekologických organizací.

Donald John Trump (narozen 14. června 1946 New York) je americký republikánský politik a 45. prezident Spojených států amerických, kterým se stal 20. ledna 2017. Do Bílého domu nastoupil Donald Trump ve věku 70 let je Donald Trump nejstarší a zároveň nejbohatší zvolený prezident a stal se také prvním mužem v úřadu bez předchozí zkušenosti s politickou či armádní funkcí.

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka a mnoho dalších textových i obrázkových přáníček k nejrůznějším příležitostem.

Klíčová slova: Nej hry online, Stručný slovník pojmů a termínů, Nejlepší hry pro dívky, Online testy zdarma, volný čas, Kdo byl Ježíš Kristus?, cestování, V, výukové pomůcky, doporučujeme, Webové online testy zdarma, zdarma, Cedulky a jmenovky na vánoční dárky k vytisknutí zdarma,

Několik fórů na závěr. Vtip Zeman: Přijde Miloš Zeman nečekaně dříve domů a žena se trochu lekne: - "Panebože, to už jseš doma?!" - "Doma mi klidně říkej Milošku…"

Baví se na zimním stadionu dva fanoušci: „Víš, proč se nemůže Česká republika znovu sjednotit se Slovenskem v jeden společný stát?” „Ne, proč?” „Nikdo jiný by pak neměl v hokeji šanci!”

Přijde Žid do obchodu s náboženskými potřebami - rozhodnutý, že přijme křesťanskou víru a že si tedy koupí ten krucifix. Ukáže na jeden a ptá se prodavače, kolik stojí. "Tisíc korun," odpoví prodavač. "Hm, to je moc," řekne Žid. Rozhlídne se a ukáže na jiný: "A kolik by stál tadyhle ten bez toho atleta?"

Další odkazy:

Naše tipy
Zahrajte si vánoční online hru Hopsající Santa
Zajímavé internetové odkazy
Vánoce a Nový rok
Tipy na zajímavé weby
Omalovánka s adventním svícnem k vytištění
Doporučené odkazy
Přání a obrázky
Partnerské weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Přáníčka k svátku:

Blahopřání k svátku pro kamarádku
Přání k jmeninám sms
Přáníčko k svátku dětem
Přání k svátku pro ženu
Přáníčka k jmeninám pro muže
Gratulace k jmeninám, sms texty
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat