Naše tipy, technika, zábava, informace

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak vytvořit, kterak editovat, jak konvertovat, čím zobrazit, jak exportovat, v čem spustit, jak importovat, jak přehrát, jak spustit, jak převést, jak otevřít následující typy souborů: šablony dokumentů, grafiku, koncovky souborů, hudební audio soubory, komprimace dat, spustitelné soubory, obrazy disků, internet a web, zdrojové kódy programovacích jazyků, video soubory, konfigurační soubory, systémové soubory apod.

Webové online hry zdarma

Běžte na webové online hry zdarma Vybírejte z kategorií Pro dívky, Logické, Onlinovky pro dva hráče, Karetní, Stolní hry a deskovky, Sportovní, Oddechové, Velikonoční hry, Strategie, Bojové online gamesy, Vánoční online hry, Závodní, Hry na vaření a smažení, parkování - parkovačky, Střílečky a podobně.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Mj. na webu naleznete Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy, cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy, online IQ testy zdarma, výukové pomůcky atd.

Náš tip, technika, zábava, informace

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky používané v naší vlasti? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: dopravní zařízení, zahraniční značky, informativní provozní značení, neoficiální zábavné značky, vodorovné značení, výstražné značky, značky upravující přednost, informativní jiné dopravní značení, dodatkové tabulky, příkazové dopravní značky, zákazové dopravní značení apod.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware a jiným hrozbám, dostat se do vašeho počítače nebo tabletu.

Staré hry online

Zkuste staré hry online. V této rozsáhlé kolekci naleznete Sportovní, Stolní hry a deskovky, Závodní moto hry, Akční hry, Relaxační onlinovky, Karetní hry, Bojové gamesy, Strategie, strategické hry, Postřehové a tak podobně.

Klíčová slova: Nejlepší zeměpisné kvízy, kuriozity, Dopravní značky, Vlajky států USA, Tipy na vánoční dekorace, zdroje informací, F, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Jak vybrat vánoční stromek?, zajímavosti, Pozadí na PC zdarma ke stažení, Tapety na PC zdarma ke stažení, zdarma

Pozadí na PC zdarma ke stažení - tapety na plochu PC zdarma ke stažení

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Pozadí na PC zdarma ke stažení. lze použít v PC, notebook, tablet, displej, obrazovka počítače, smartphone, phablet, mobil, ultrabook, monitor, počítač a pro operační systémy Windows 10 Mobile, Windows 2000, Windows 95, Lubuntu, macOS, Slackware, Windows 98, Windows Server 2012, Windows 10, SUSE Linux, Android. Pozadí na PC jsou rozdělené kategorií: adventní a vánoční tapety, Roztomilá zvířátka, zvířata, voda a bubliny, dopravní prostředky, Velikonoce - velikonoční tapety, květiny, kytky, 3D a Abstraktní, auta, moře, oceány, pláže, letadla, sportovní pozadí, rostliny, psi a štěňátka, wallpapery, noční města, budovy a stavby, jídlo a nápoje, příroda, krajina, motorky, motocykly. Dostupná rozlišení jsou 360x760, 1280x960, 1280x800, 1800x1440, 1536x2048, 640x480, 1440x2560, 320x568, 1280x854, 800x1280, 854x480, hi res 2560x1920, 800x600, 375x667, 1536x2560, 750x1334 atd.

Online adventní magazín - adventní magazín

Budou brzy Vánoce? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Tak se podívejte Online adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako recepty na vánoční jídlo a cukroví, jmenovky na dárky k Vánocům, materiály ke stažení, vánoční všehochuť, vánoční filmy, vánoční dárky, vánoční dekorace, adventní všehochuť, vánoční koledy, vánoční přání, vánoční zábava atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Monitor, Patchwork, Kapr, Kavkazská jedle, Vánoční pozadí, Bramborový salát, Třásně, Koleda, Dia, Papírové ozdoby, Sám doma, Košíčky, Kuba, Staroměstské náměstí, Osvětlení, Vykrajovátka, Bůh, Recepty, Linecká kolečka, Alkoholový kalendář, Vánoční trhy, Plocha, Plzeň, Láska nebeská, Windows, Tichá noc, Jmenovka, Ježíš Kristus, K Tisku, Pro děti, Vánoční stromek apod.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií filozofie, lékařství, žurnalisté a novináři, osobnosti, zločin a právo, školství, politici, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, nadpřirozené osoby, umělci, psychologie, politika, hanlivé až sprosté přezdívky, historie, profese a zaměstnání, sport, národnost, přezdívky, křesťanství, věda, panovníci, prezidenti, králové a círaři, státní správa, mytologie, rodinné vztahy atd.

Informace, technika, zábava, informace

Obrázky na PC ke stažení - pozadí na PC ke stažení

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Obrázky na PC ke stažení. můžete využít v PC, phablet, tablet, monitor, notebook, smartphone, displej, mobil, mobilní telefon, ultrabook, obrazovka počítače a pro operační systémy Linux Ubuntu, Microsoft Windows 8, Windows XP, Linux Xubuntu, Windows 10 Mobile, macOS, Android, Apple iOS (iPhone), Linux Mint, SUSE Linux, Java ME. Pozadí na tablet jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako adventní a vánoční tapety, dopravní prostředky, auta, vojenské Army tapety a zbraně, psi a štěňátka, letadla, květiny, kytky, noční města, 3D a Abstraktní, sportovní pozadí, Roztomilá zvířátka, Velikonoce - velikonoční tapety, jídlo a nápoje, hudební tapety, zvířata, vesmír, planety, galaxie, budovy a stavby, voda a bubliny, hry a herní wallpapery, wallpapery. Vyberte si rozměr z 320x568, 640x480, 1536x2560, 375x812, 2048x1080, 1280x768, 1366x1024, širokoúhlé 1366x768, 800x600, 1280x800, 1280x960, 854x480, 1440x960, 1536x864, 1280x854, 375x667 atd.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.

Keywords:Životopisy osobností, M, školství, Městské a obecní prapory obcí ČR, Chelsea Football FC, F, Americké federální vlajky, Webové online testy zdarma, Omalovánka betlém, Online web Hry zdarma bez registrace, cestování, Přehled souborových přípon

Obrázky na PC zdarma ke stažení - obrázky ke stažení

Máme pro Vás tip! Zkuste Obrázky na PC zdarma ke stažení. jsou vhodná pro počítač, displej, obrazovka počítače, notebook, tablet, phablet, smartphone, ultrabook, mobilní telefon, monitor, mobil a pro operační systémy Windows 10 Mobile, Lubuntu, Windows 2000, FreeBSD, Red Hat Linux, Windows 98, Linux Mint, Chrome OS, Apple iOS (iPhone), Windows 95, Linux Xubuntu. Wallpapery na plochu PC z kategorií fantasy, 3D a digitalní abstraktní tapety, ptáci, Formule 1, květiny, armáda, válka, zbraně, flóra, stromy, zvířata, sportovní wallpapery, velkoměsta a noční život, nature - příroda, free wallpapers, sportovní a závodní auta, motorky, oceán, moře, pláže, Rally, závody aut, fraktály, tenisté a tenistky. Stahujte ve velikostech 3200x1200, 1024x600, Full HD 1080x1920, 2560x2048, 1600x2560, 1280x854, 2560x1440, 1280x960, 854x480, 360x760, 2048x1536, 1536x2048, 360x640, 375x667, 1024x768, 1680x1050 atd.

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto webových stránkách.

Síť, technika, zábava, informace

Životopisy osobností - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Potom se podívejte Životopisy osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako novináři a žurnalisté, zločinci a vrazi, umělci a umělkyně, spisovatelé a spisovatelky, významné osobnosti, křesťané a svatí, podnikatelé a obchodníci, zpěváci a zpěvačky, režiséři a scénáristé, herci a herečky, sportovci a sportovkyně atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Pedagog, Country, Sochař, Prezident, Komunista, Češi, Stoletá válka, Textařka, Brno, Scénárista, ČSSD, Rakušan, Kancléř, Komunisté, Komik, Renesance, Antropolog, New Jersey Devils, Architekt, Překladatel, Francie, Avangard Omsk, Trest smrti, Němci, Atentát, Američané, Egypt, Textař, Florida Panthers, Ministr, Filozof, Politik, KSČ, První republika, Philadelphia Flyers, Žijící apod.

Prapory českých měst

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Prapory českých měst. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj, Olomoucký kraj, Hlavní město Praha, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Ústecký kraj, Kraj Vysočina, Plzeňský kraj, Jihočeský kraj, Pardubický kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj apod.

Výroky, úsloví, motta, aforismy, moudra, přísloví, hlášky

Citáty slavných, Výroky, úsloví, motta, aforismy, moudra, přísloví, hlášky, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o štěstí, citáty o smutku, citáty o nenávisti, citáty o přátelství, citáty o zlu, citáty o kráse, moudra o dětech, citáty o manželství, citáty o víře, citáty o člověku, citáty o dobru, přísloví o naději, hlášky o alkoholu, citáty o rozumu, citáty o penězích, citáty o bohatství, citáty o smrti, citáty o neštěstí, citáty o zdraví, citáty o ženách od různých známých osobností.

Klíčová slova: Přehled zkratek a akronymů, V, Nejhranější online testy a kvízy, Onlinovky - online hry, Vlajky států a zemí světa, Přehled států světa a jejich vlajek, zadarmo, Vánoční tapety na plochu, internetové stránky, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Prapory českých měst, Super online hry zdarma

Pokud se zajímáte o historii a ještě jste nenavštívili Terezín, určitě tak učiňte. Terezín se nachází v blízkosti Litoměřic.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

Doporučené odkazy, technika, zábava, informace

Online hry zdarma

Doporučujeme online hry zdarma . Mj. na webu naleznete Bojové hry, Postřehové hry, Pro dívky, Hry pro děti, Závody aut, Brutální krvavé hry, Logické hry, Adventury, Relaxační hry, Stolní a deskové hry, Skákačky a hopsačky, Hry pro dva hráče, Akční hry, Animace, Střílečky, Karetní hry a tak dále.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku? Nevíte co znamená slovo benchmark? Nejen definici pojmu benchmark najdete ve ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů, hesel a termínů.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

Otravně dlouhé čekání při zpoždění letadla nebo vlaku, čekání na kamarády nebo na lepší počasí. Jak se s takovou situací nejlépe vypořádat? Třeba pomocí karetních her. S Balíčkem karet si s kamarády můžete zahrát karetní hru srdce. Nejsou-li kamarádi na blízku, zkuste třeba známou karetní hru Solitaire na vašem mobilu nebo tabletu. Zahrát si můžete i klasické deskové hry jako je pexeso, člověče nezlob se, šachy nebo dáma. Populární individuální zábavou do kapsy je logicko-matematická hra SuDoKu.

Klíčová slova: Životopisy osobností, URL, Online hry zdarma, Vlajka Argentiny, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Online adventní magazín, Stručný encyklopedický slovník, Přání k svátku podle jmen, texty k jmeninám, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, webovky, webové stránky

Pokud se zajímáte o historii a ještě jste nenavštívili Terezín, určitě tak učiňte. Terezín se nachází v blízkosti Litoměřic.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

World wide web, internet, technika, zábava, informace

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Vybrat si můžete desítek kategorií jako příroda, nemoce, software, politika, školství, lékařství a medicína, stavebnictví, ekonomie a ekonomika, počítače, rostliny, zkratky, literatura, filozofie, jídlo, materiály, matematika, náboženství a křesťanství, nápoje, sport, psychologie, kultura, věda, latina, bankovnictví atd.

Víte, že známou stolní hru Logik můžete nyní hrát na online ve vašem prohlížeči? Logik a další stolní hry naleznete na stránkách Online Hry zdarma.

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií internetové domény 1. řádu, fyzikální jednotky, měny, vojenské hodnosti, hudební zkratky, státy usa, obecné zkratky, vysokoškolské a akademické tituly, geocaching, mezinárodní organizace, zkratky krajů České republiky, okresy České republiky, politické strany a hnutí, mezinárodní organizace, země EU, týmy NHL apod.

Klíčová slova: Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, pro děti, Dopravní značení, Kliparty zdarma ke stažení, internet, Obrázek Bruneta, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Vánoční web, weby, Obrázky na PC zdarma ke stažení, Nejhranější hry online, Samolepky a vánoční jmenovky na dárky ke stažení,

Několik fórů na závěr. Vtip Rychlost auta: Blondýnka si kupuje nové auto a ptá se prodavače: "Prosím vás, je to rychlé auto?" "Samozřejmě, 240 km za hodinu" "Nekecejte, hodina tolik kilometrů nemá!

Po pohřbu se ptají známí vdovce: "Jaká byla poslední manželčina slova?" "Zprava dobré."

Lidé, kteří pracují s počítači, se nechovají tak, jak počítač vyžaduje, aby se chovali.

Další odkazy:

Partnerské weby
Flags of the world countries
Zajímavé internetové odkazy
Adventní obrázky ke stáhnutí
Tipy na zajímavé weby
Betlémská omalovánka
Doporučené odkazy
Zima
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat