Naše tipy, informace, cestování, volný čas

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako jsou viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.

Motta, přísloví, výroky, rčení, myšlenky, moudra, moudrosti

Citáty slavných osobností, Motta, přísloví, výroky, rčení, myšlenky, moudra, moudrosti, rozdělené kategorií: citáty o životě, citáty o lásce, citáty o svobodě, citáty o zlu, citáty o smrti, citáty o přátelství, citáty o manželství, citáty o rozumu, citáty o neštěstí, citáty o víře, citáty o penězích, citáty o smutku, moudra o dětech, citáty o ženách, citáty o člověku, přísloví o naději, citáty o nenávisti, citáty o dobru, citáty o bohatství, citáty o bohu od různých známých osobností.

Doporučené odkazy, informace, cestování, volný čas

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako vlastnosti, herectví, herci a herečky, politici, žurnalisté a novináři, historie, umělci, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, věda, profese a zaměstnání, podnikání a podnikatelé, rodinné vztahy, nadpřirozené osoby, filozofie, mytologie, školství, křesťanství, psychologie, státní správa, zločin a právo, přezdívky, poruchy, osobnosti, sport, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství atd.

Online biografie, životopisy osobností - biografie slavných osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Potom se podívejte Online biografie, životopisy osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií světoví i domácí politici, sportovci a sportovkyně, novináři a žurnalisté, režiséři a scénáristé, umělci a umělkyně, zpěváci a zpěvačky, spisovatelé a spisovatelky, podnikatelé a obchodníci, herci a herečky, vojáci, generálové, válečníci, křesťané a svatí atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Textař, Československo, Architekt, Boston Bruins, Historik, Životopis, Císař, HIV pozitivní, Philadelphia Flyers, Sci-fi, Itálie, Komik, Brno, Pittsburgh Penguins, Miliardář, Nobelova cena, Závodník, Starověký Egypt, Generalissimus, Podnikatel, Pop, Rétorika, Hejtmani, Český slavík, AIDS, Herec, Právník, Ital, Američané, New York Rangers, Prezident, Křesťanství, Vládce, Pedagog, Vojáci, Imitátor apod.

Klíčová slova: Nejlepší online hry zdarma, internet, Online adventní magazín, M, Desktop computer wallpapers, doporučujeme, F, Vlajky spojených států amerických, Turkmenistan, kuriozity, F, humor, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Kdo je to je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 1000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku? Nevíte co znamená slovo benchmark? Nejen definici pojmu benchmark najdete ve ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů, hesel a termínů.

Potřebujete si zlepšit náladu nejen při cestování? Pak vyzkoušejte online sbírku vtipů o Blondýnách, Pepíčkovi, Somálcích, Nemcích nebo Slovácích. Korektní i nekorektní vtipy vám zaručeně rozzáří váš úsměv.

Informace, informace, cestování, volný čas

Pro Atom web přináší informace nejen o jaderné energetice a uvádí na pravou míru propagandu ekologických organizací.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Vybrat si můžete desítek kategorií jako věda, bankovnictví, náboženství a křesťanství, politika, technika, český jazyk, lékařství a medicína, materiály, účetnictví, latina, sport, rostliny, školství, software, internet, filozofie, ekonomie a ekonomika, zkratky, nemoce, chemie, příroda, cestování, matematika, jídlo atd.

Dopravní značky

Znáte všechny dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako informativní jiné dopravní značení, značky upravující přednost, výstražné značky, informativní směrové dopravní značky, dopravní zařízení, dodatkové tabulky, zahraniční značky, neoficiální zábavné značky, vodorovné značení, zákazové dopravní značení, informativní provozní značení apod.

Keywords:Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Seznam zemí světa a jejich vlajky, URL, Silvestrovská zábavní pyrotechnika na obrázku, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, volný čas, webovky, Vánoční koledy, Stručný encyklopedický slovník, webové stránky, weby

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.

Dopravní značení

Znáte dobře dopravní značení využívané v ČR nebo na Slovensku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií informativní jiné dopravní značení, zákazové dopravní značení, příkazové dopravní značky, výstražné značky, informativní provozní značení, informativní směrové dopravní značky, dodatkové tabulky, dopravní zařízení, zahraniční značky, vodorovné značení, značky upravující přednost apod.

Nejhranější online hry zdarma

Běžte na nejhranější online hry zdarma. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Závodní moto hry, Logické, Akční hry, Stolní hry a deskovky, Postřehové, Bojové gamesy, Relaxační onlinovky, Karetní hry, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Náš tip, informace, cestování, volný čas

Prapory regionů a království

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z regionů Francie, polských vojvodství, krajů České republiky, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj, Plzeňský kraj, Hlavní město Praha, Pardubický kraj, Jihočeský kraj, Liberecký kraj, Karlovarský kraj, Jihomoravský kraj, Středočeský kraj, Olomoucký kraj, Kraj Vysočina, Ústecký kraj apod.

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzeum v ČR.

Klíčová slova: Nejhranější online hry zdarma, Tapety na PC, Dopravní značky, Vánoční svíčky, zábava, V, hyperlinky, Osvětlení vánoční stromku, zajímavosti, Onlinovky zdarma, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, info

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

Vánoční magazín - adventní magazín

Budou brzy Vánoce? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Tak se podívejte Vánoční magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční stromeček, jmenovky na dárky k Vánocům, materiály ke stažení, vánoční koledy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, adventní všehochuť, vánoční dekorace, vánoční filmy, vánoční zábava, vánoční přání, vánoční všehochuť atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Adventní kalendář, Křesťanství, Jezulátko, Historické ozdoby, Neviňátko, Staroměstské náměstí, Sněhová vločka, K Vytištění, Perníčky, Písnička, Desktop, Linecká kolečka, Zdraví, Jmenovka, Řetězy, Rostliny, Santa Claus, Květiny, Jarmark, Jmenovky, Tiskárna, Strom, Lindt, Německy, Kameňák, Vánoční koledy, Mrazík, Šišky, Štóla, Blahopřání, Samolepky apod.

Internet, síť, informace, cestování, volný čas

Pokud hledáte místo vzdělání zábavu, zkuste tapety na plochu PC, web jenž obsahuje stovky tapet na plochu PC v různých rozlišeních (1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, apod.). Tématicky jsou tapety rozděleny do mnoha sekcí (auta, celebrity, letadla, dívky, muži, zvířata) a jsou pochopitelně zdarma ke stažení.

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: rakouských zemí, regionů Francie, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství, krajů České republiky atd.

Životopisy slavných osobností - Životopisy osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Tak se podívejte Životopisy slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako významné osobnosti, křesťané a svatí, světoví i domácí politici, zločinci a vrazi, zpěváci a zpěvačky, režiséři a scénáristé, spisovatelé a spisovatelky, podnikatelé a obchodníci, umělci a umělkyně, sportovci a sportovkyně, novináři a žurnalisté atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Máj, Prezident USA, Avangard Omsk, Washington Capitals, Svatý, Hudba, Florida Panthers, Novinář, Sochař, KSČ, ČSSD, Spisovatel, Charta 77, Kladno, Komunista, Československo, Exilový prezident, Miliardáři, Starověký Egypt, Hudebnice, Ministr zahraničí, Ital, Američané, Rétorika, Normalizace, Olympijský vítěz, Pedagog, Obchodník, Orlík, Sci-fi, Masový vrah, Pop, Rakousko-Uhersko, Textař, Atentát, Překladatel apod.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.

Klíčová slova: Skvělé hry online zdarma, Nejhranější online testy a kvízy, Nejhranější online testy a kvízy, Betlém, pro dospělé, internetové stránky, Vánoční magazín, Omalovánky k tisku, Online zeměpisné testy zdarma, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Slovník pojmů Co je to?

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

Vánoční magazín - adventní magazín

Budou brzy Vánoce? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Tak se podívejte Vánoční magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční stromeček, jmenovky na dárky k Vánocům, materiály ke stažení, vánoční koledy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, adventní všehochuť, vánoční dekorace, vánoční filmy, vánoční zábava, vánoční přání, vánoční všehochuť atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Adventní kalendář, Křesťanství, Jezulátko, Historické ozdoby, Neviňátko, Staroměstské náměstí, Sněhová vločka, K Vytištění, Perníčky, Písnička, Desktop, Linecká kolečka, Zdraví, Jmenovka, Řetězy, Rostliny, Santa Claus, Květiny, Jarmark, Jmenovky, Tiskárna, Strom, Lindt, Německy, Kameňák, Vánoční koledy, Mrazík, Šišky, Štóla, Blahopřání, Samolepky apod.

Síť, informace, cestování, volný čas

Neznají vaše děti ještě abecedu a chce je naučit jednotlivá písmenka? Vyzkoušejte omalovánky k vytisknutí, konkrétně kategorii písmena abecedy, kde naleznete všech 26 písmen s obrázky určenými k vybarvení.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Slovník pojmů Co je to?. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: chemie, filozofie, školství, účetnictví, technika, materiály, nástroje, nápoje, software, cestování, věda, hardware, latina, zločin a právo, fyzika, internet, příroda, stavebnictví, ekonomie a ekonomika, kultura, rostliny, nemoce, politika, počítače atd.

Vlajky spojených států amerických

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Vlajky spojených států amerických. Zde naleznete například vlajky států Texas, Alabama, Arizona, Colorado, Kalifornie, Indiana, Mississippi, Massachusetts, Rhode Island, Severní Karolína, Nebraska, Oregon, Nevada, Jižní Dakota, Michigan, Jižní Karolína, Západní Virginie, Arkansas, Havaj, Missouri, Louisiana, Kansas, Minnesota, Oklahoma, Virginie, Kentucky atd.

Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Jihomoravský kraj, Královéhradecký kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Kraj Vysočina, Liberecký kraj, Pardubický kraj, Hlavní město Praha, Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Karlovarský kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj apod.

Mezi námi doporučované kvalitní webové stránky patří i webík o cestování v ČR, Evropě a USA, Egypt, Chorvatsku atd.

Klíčová slova: Online biografie, životopisy osobností, zeměpis, Wallpapers na PC, Federace USA, Kliparty zdarma, Přáníčka k svátku, blahopřání k jmeninám, výukové pomůcky, školství, Životopisy slavných osobností, Prapory regionů a království, Dopravní značení, Přehled přípon a koncovek souborů, Samolepky a vánoční jmenovky na dárky ke stažení,

Několik fórů na závěr. Vtip Jak poznat blbce: „Jak zjistíte,“ vyptával se jistý český politik odborníka, „že někdo , kdo vypadá úplně normálně, je úplně normální blbec?“ „Pro takový účel máme speciální otázky.“ „Například?“ „Horolezec Braun dvakrát vystupoval na Mont Blanc. Při jednom z těchto výstupů spadl a zahynul. Při kterém?“ „Ale doktore, jak to má ten blbec vědět, když se třeba nezajímá o horolezectví?“

Umírající babička říká své vnučce: "Chci ti zanechat svou farmu. To zahrnuje i vilu, traktor a další vybavení včetně 22 398 750 dolarů." Vnučka, která se již brzo stane bohatou říká: "Babi, jsi tak štědrá, nevěděla jsem, že máme farmu! Kde to je?" Babička z posledního dechu šeptá: "Facebook.."

Nemám nic proti stezkám odvahy, ale jít mimo dosah wifi, je už trochu moc...

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
Vlajka prezidenta České republiky
Zajímavé internetové odkazy
Přání k jmeninám, sms ke svátku
Naše tipy
Jmenovky na dárky
Partnerské weby
Antistresové omalovánky
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Přáníčka k jmeninám:

Gratulace k svátku, sms texty
Blahopřání k svátku sms
Přáníčko k jmeninám podle jmen
Blahopřání k jmeninám dětem
Texty k jmeninám pro děti
Texty k svátku pro muže
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat