Partnerské weby, hry i všeobecné informace

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby

Obrázky na PC - wallpapers na plochu PC

Také doporučujeme: Obrázky na PC. lze použít v mobil, ultrabook, obrazovka počítače, mobilní telefon, počítač, tablet, notebook, monitor, smartphone, displej, PC a pro operační systémy Microsoft Windows Vista, Mac, Windows Server 2012, Windows 95, Red Hat Linux, Windows Me, FreeBSD, Windows XP, Slackware, Windows NT, SUSE Linux. Full HD pozadí ke stažení z kategorií tenisté a tenistky, nature - příroda, květiny, armáda, válka, zbraně, zvířata, motorky, flóra, stromy, hmyz a pavouci, sportovní wallpapery, fantasy, Formule 1, Rally, závody aut, 3D a digitalní abstraktní tapety, ptáci, oceán, moře, pláže, velkoměsta a noční život, sportovní a závodní auta, free wallpapers. Dostupné velikosti jsou 854x480, 412x846, 640x480, 1536x2048, 320x568, 1080x1800, 1366x768, 768x1024, 1366x1024, 3200x1200, 1920x1200, 1920x1080, 1920x1440, 1280x768, 1024x600, širokoúhlé 1366x768 atd.

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.

Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.

Internet, síť, hry i všeobecné informace

Hry pro kluky

Jste-li milovník PC her, pak zkuste hry pro kluky Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Karetní, Sportovní, Pro dívky, Střílečky, Strategie, Bojové online gamesy, Závodní, Logické, Oddechové, Onlinovky pro dva hráče, Velikonoční hry, Vánoční online hry, Klasické, Stolní hry a deskovky, parkování - parkovačky a podobně.

Biografie známých osobností - biografie slavných osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Potom zkuste Biografie známých osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií křesťané a svatí, spisovatelé a spisovatelky, umělci a umělkyně, vojáci, generálové, válečníci, herci a herečky, novináři a žurnalisté, významné osobnosti, sportovci a sportovkyně, světoví i domácí politici, režiséři a scénáristé, podnikatelé a obchodníci atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Vražedkyně, Zavražděn, Básníci, NHL, Obchodník, Rock ‚n‘ Roll, Závodník, Imitátor, Miliardář, Textařka, Voják, Hokej, Olympiáda, Druhá světová válka, Olympijský vítěz, Podnikatel, Hejtman, Československo, HIV pozitivní, Čeští králové, Vrah, Miliardáři, Továrník, Philadelphia Flyers, Máj, Francie, Rétorika, Scénárista, Životopis, Žijící, Herečka, Slovák, Textař, Mim, Prezident USA, Starověký Egypt apod.

Obrázky na plochu počítače - wallpapers na zdarma PC ke stažení

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Obrázky na plochu počítače. můžete využít v monitor, mobilní telefon, phablet, mobil, tablet, notebook, počítač, displej, ultrabook, obrazovka počítače, PC a pro operační systémy Slackware, Windows 98, macOS, Windows NT, Mac, Linux Xubuntu, Windows 95, SUSE Linux, Windows Me, Linux Mint, Microsoft Windows 8. Tapety na plochu PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: fantasy, hmyz a pavouci, sportovní wallpapery, Rally, závody aut, Formule 1, květiny, fraktály, ptáci, nature - příroda, 3D a digitalní abstraktní tapety, motorky, oceán, moře, pláže, flóra, stromy, velkoměsta a noční život, zvířata, free wallpapers, širokoúhlé Full HD widescreen, tenisté a tenistky. Stahujte v rozlišení 1280x854, Full HD 1080x1920, 4800x1200, 1440x900, 1080x1920, 1440x960, 1024x768, 1920x1080, 750x1334, 1536x2048, 1920x1280, 2160x3840, 1200x1920, 393x786, 1600x900, 1280x800 atd.

Klíčová slova: pro dospělé, Webové online testy zdarma, počítače, Seznam zkratek a akronymů, Recept na vánoční cukroví vosí hnízda, Wallpapers na zdarma PC ke stažení, Dopravní značky, info, Vánoční dárky k tisku, kuriozity, Přehled přípon a koncovek souborů, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, zdarma

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: podnikání a podnikatelé, osobnosti, herectví, herci a herečky, školství, záliby, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, fikce a fantasy, hanlivé až sprosté přezdívky, psychologie, vlastnosti, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, politici, národnost, státní správa, politika, rodinné vztahy, filozofie, zločin a právo, historie, profese a zaměstnání, věda, panovníci, prezidenti, králové a círaři, křesťanství, žurnalisté a novináři atd.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto webových stránkách.

Ilustrační obrázky

Pro grafiky doporučujeme Ilustrační obrázky. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako květiny, nástroje a přístroje, hmyz, ženy a dívky, hudba, Velikonoce, velikonoční kliparty, přístroje, láska, osobnosti a lidé, Vánoce a Advent, stavby, smajlíci a emotikony, muži, auta, zelenina, rostliny, nápoje, dopravní prostředky, jídlo a nápoje, věda, sport, náboženství, ptáci atd.

World wide web, internet, hry i všeobecné informace

Víte, že jedna z nejpopulárnějších online her se jmenuje Bloons? Střílíte v ní opičkou balónky. Hrát ji můžete zdarma na konkurenčním webu.

Skvělé hry online zdarma

Zkuste skvělé hry online zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Pro dívky, Střílečky, Postřehové hry, Hry pro děti, Stolní a deskové hry, Brutální krvavé hry, Hry pro dva hráče, Logické hry, Skákačky a hopsačky, Strategie, Závody aut, Relaxační hry, Akční hry, Karetní hry, Adventury, Sportovní hry a tak dále.

úsloví, přísloví, hlášky, rčení, výroky, aforismy, bonmoty

Citáty slavných, úsloví, přísloví, hlášky, rčení, výroky, aforismy, bonmoty, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o odvaze, citáty o smutku, citáty o rozumu, citáty o člověku, citáty o zlu, citáty o nenávisti, citáty o kráse, citáty o manželství, citáty o svobodě, citáty o smrti, citáty o životě, citáty o bohu, citáty o dobru, hlášky o alkoholu, citáty o víře, citáty o bohatství, citáty o přátelství, citáty o neštěstí, citáty o zdraví, citáty o lži od různých známých osobností.

Keywords:Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, hyperlinky, Skvělé hry online zdarma, Webové online hry zdarma, Slot machine, Ilustrační obrázky, pro děti, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Vánoční vystřihovánka pro děti zdarma ke stažení, internetové stránky, URL, Stručný slovník pojmů a termínů

Přát ale nemusíte jen k významnům výročím a dnům. Pokud jste na cestě bez vašeho miláčka, můžete mu poslat zamilovanou sms na dobrou noc ve formě vtipné básničky. Pokud jste třeba v horách při náročnějším treku, tak váš/vaše milá bude zároveň vědět, že jste v pořádku.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: příroda, český jazyk, fyzika, jídlo, zločin a právo, ekonomie a ekonomika, psychologie, software, internet, počítače, latina, náboženství a křesťanství, kultura, lékařství a medicína, hardware, filozofie, materiály, stavebnictví, chemie, účetnictví, zkratky, politika, nápoje, cestování atd.

Zabavte své děti tím, že je necháte vybarvovat online omalovánky. Vybírejte z mnoha kategorií jako koně, psi nebo dopravní prostředky.

Informace, hry i všeobecné informace

Potřebujete-li zabavit sebe nebo své děti, doporučujeme k tomu online hry. Na výběr máte z několika set online flash her, které můžete hrát přímo ve vašem prohlížeči. Internetové online hry jsou kvalitní zábavou a možností jak se rychle zbavit stresu nebo se něco zajímavého naučit.

Chcete další kategorie vtipy? Koukněte na zbrusu nový web kde jsou vtipy o zvířatech, vtipy o chlapech nebo Vtipy o homosexuálech.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Klíčová slova: Super online kvízy, Online hry zdarma, Biografie známých osobností, Novoroční předsevzetí, Obrázky na PC zdarma ke stažení, Prapory českých měst, Městské a obecní prapory obcí ČR, Kdo je to Anděl?, odkazy, ú, M, Nej hry online

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

Vánoční web - online vánoční magazín

Blíží se doba adventní? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Potom zkuste Vánoční web. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční přání, vánoční dekorace, jmenovky na dárky k Vánocům, adventní všehochuť, materiály ke stažení, vánoční filmy, vánoční všehochuť, vánoční koledy, vánoční stromeček, vánoční dárky, vánoční zábava atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Brno, Striezelmarkt, Vánoční stromeček, Alkoholový kalendář, Píseň, Slámový adventní věnec, Lindt, Silvestr, Samolepky, Německy, Kameňák, Desktop, Vánoční svícen, Adventní věnec, Vykrajovátka, Milka, Stromeček, Monitor, Košíčky, Dia, Jingle Bells, Hostina, bezlepkové cukroví, Třásně, Ježíšek, Vánoční kaktus, Jmelí, SMS, PF, Santa Claus, Osvětlení apod.

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.

Síť, hry i všeobecné informace

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Náš tip. Vyzkoušejte oddechovou, logickou hru Bubble Shooter nebo jinou z webových stránek s Online hrama zdarma.

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: Spolkových zemí Německa, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky, polských vojvodství, regionů Francie atd.

Prapory českých měst

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Prapory českých měst. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Jihočeský kraj, Ústecký kraj, Zlínský kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Plzeňský kraj, Jihomoravský kraj, Středočeský kraj, Pardubický kraj, Moravskoslezský kraj, Karlovarský kraj, Olomoucký kraj, Hlavní město Praha apod.

Klíčová slova: V, Online web Hry zdarma bez registrace, Vánoční web, Vánoční, adventní koledy, zeměpis, Dopravní značení, V, Vizitky, štítky a popisky na vánoční dárky k vytištění, weby, Prapory všech zemí světa, Hry pro nejmenší děti online zdarma

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

Vánoční web - online vánoční magazín

Blíží se doba adventní? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Potom zkuste Vánoční web. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční přání, vánoční dekorace, jmenovky na dárky k Vánocům, adventní všehochuť, materiály ke stažení, vánoční filmy, vánoční všehochuť, vánoční koledy, vánoční stromeček, vánoční dárky, vánoční zábava atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Brno, Striezelmarkt, Vánoční stromeček, Alkoholový kalendář, Píseň, Slámový adventní věnec, Lindt, Silvestr, Samolepky, Německy, Kameňák, Desktop, Vánoční svícen, Adventní věnec, Vykrajovátka, Milka, Stromeček, Monitor, Košíčky, Dia, Jingle Bells, Hostina, bezlepkové cukroví, Třásně, Ježíšek, Vánoční kaktus, Jmelí, SMS, PF, Santa Claus, Osvětlení apod.

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.

Doporučené odkazy, hry i všeobecné informace

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.

Nej hry online

Zahrajte si nej hry online Webhry jsou rozdělené kategorií: Adventury, Akční gamesky, Vzdělávací a výukové hry, Oblíkačky, Vaření a smažení, Sportovní gamesy, Barbie hry, Farmářské hry, Hannah Montana, Hry s koňmi, online html5 hry, Puzzle a skládačky, Logické hry, Střílecí hry, Arkády a plošinovky, Letecké simulátory, Oddechové hry, Karetní hry - solitaire, Auta a závodní, Strategické onlinovky, Omalovánky apod.

Životopisy slavných osobností - Životopisy slavných osobností z řad panovníků, prezidentů, politiků, umělců, spisovatelů, vědců, vojevůdců, sportovců atd.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v naší vlasti? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: informativní směrové dopravní značky, dodatkové tabulky, výstražné značky, informativní jiné dopravní značení, zákazové dopravní značení, značky upravující přednost, příkazové dopravní značky, vodorovné značení, dopravní zařízení, informativní provozní značení, zahraniční značky apod.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Hry pro kluky, internet, Stručný encyklopedický slovník, Obrázky na PC, Tipy na vánoční dekorace, doporučujeme, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, zdroje informací, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Obrázky na plochu počítače, multimédia, Isla Fisher,

Několik fórů na závěr. Vtip Předpověď počasí: Když Pražákům na horách místní horal řekne, že bude bouřka, tak opravdu bude. A je celkem jedno, co na to říká jejich iPhone.

Co uvidíme, podíváme-li se blondýnce do očí? Vnitřní stěnu týla.

Další odkazy:

Doporučené odkazy
Tipy na výlet
Zajímavé internetové odkazy
Obrázek Santy Clause
Partnerské weby
Tapety na plochu hudba
Naše tipy
Online poker, karetní hry na Internetu
Tipy na zajímavé weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Přání k svátku:

Blahopřání k svátku podle jmen
Gratulace k jmeninám pro děti
Texty k jmeninám sms
Texty k svátku pro kamarádku
Přáníčka k jmeninám pro ženu
Blahopřání k jmeninám pro muže
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat