Partnerské weby pro děti, studenty i dospělé

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií poruchy, přezdívky, panovníci, prezidenti, králové a círaři, herectví, herci a herečky, psychologie, křesťanství, hanlivé až sprosté přezdívky, sport, politika, osobnosti, podnikání a podnikatelé, zločin a právo, věda, vlastnosti, školství, politici, záliby, lékařství, historie, nadpřirozené osoby, žurnalisté a novináři, profese a zaměstnání, rodinné vztahy, národnost atd.

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.

Biografie slavných osobností - Životopisy osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Pak zkuste Biografie slavných osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vojáci, generálové, válečníci, křesťané a svatí, sportovci a sportovkyně, podnikatelé a obchodníci, novináři a žurnalisté, zpěváci a zpěvačky, spisovatelé a spisovatelky, světoví i domácí politici, režiséři a scénáristé, herci a herečky, zločinci a vrazi atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Mluvčí, Ministři, Hokej, Zpěvačka, Rétorika, Pop, Náboženství, Skladatel, Hudba, Máj, Diplomat, Režisér, Starověký Egypt, Prezident, Prezidenti, Novinář, Hokejisté, Historik, Generalissimus, Kancléř, Orlík, Hudebnice, Prezidenti USA, Slovenští prezidenti, Zlatý slavík, Trenérka, Válka, Ital, Ministr, Komunisté, Vládce, Malíř, Charta 77, Textař, Pedagog, Egypt apod.

Informace pro děti, studenty i dospělé

Kdo je to je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 1000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud4 je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.

Nejhranější online testy a kvízy

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na testy psaní všemi deseti prsty, cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Matematické testy atd.

Klíčová slova: kuriozity, Pozadí na PC zdarma ke stažení, Wallpapers na plochu PC, školství, Vánoční stromek, Ilustrace, obrázky, výukové pomůcky, odkaz, O filmech Avatar 1 a 2, Nej hry online, pro dospělé, Webové online hry zdarma, URL

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

úsloví, přísloví, výroky, aforismy, motta, moudrosti, myšlenky

Citáty slavných, úsloví, přísloví, výroky, aforismy, motta, moudrosti, myšlenky, . Naleznete zde citáty o penězích, citáty o zdraví, citáty o zlu, citáty o dobru, hlášky o alkoholu, citáty o víře, citáty o ženách, citáty o kráse, citáty o bohu, citáty o přátelství, přísloví o naději, citáty o člověku, citáty o manželství, citáty o odvaze, citáty o nenávisti, citáty o životě, citáty o lásce, citáty o štěstí, citáty o bohatství, citáty o smutku od různých známých osobností.

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Doporučené odkazy pro děti, studenty i dospělé

Tapety na PC ke stažení - pozadí na PC ke stažení

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Tapety na PC ke stažení. doporučujeme pro počítač, ultrabook, tablet, obrazovka počítače, notebook, displej, smartphone, phablet, monitor, mobil, mobilní telefon a pro operační systémy Windows 95, BlackBerry OS, Windows Me, Windows 10, Windows NT, Microsoft Windows Vista, Windows 98, Microsoft Windows 8, SUSE Linux, macOS, Windows XP. Tapety na plochu PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: voda a bubliny, hry a herní wallpapery, adventní a vánoční tapety, sportovní pozadí, rostliny, vojenské Army tapety a zbraně, noční města, Velikonoce - velikonoční tapety, dopravní prostředky, vesmír, planety, galaxie, auta, zvířata, wallpapery, příroda, krajina, motorky, motocykly, Roztomilá zvířátka, letadla, hudební tapety, psi a štěňátka, operační systémy, Windows. Dostupná rozlišení jsou 750x1334, 375x812, 320x568, 1800x1440, 1600x1200, 2048x1080, 800x1280, 375x667, 1920x1200, 1440x2560, 1024x768, 1152x768, 2048x1536, 1280x800, 360x640, 2560x1600 atd.

černý humor, kameňáky, vtípky, ftipy, vtipné texty, frky

Chcete se pobavit? černý humor, kameňáky, vtípky, ftipy, vtipné texty, frky. vás dostanou. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O Somálcích, Vtipné hádanky, Vtipy o Bohu, O mužích, O gayích a homosexuálech, O důchodcích, O ekonomech, Frky o tchýních, O Němcích, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o doktorech, O manželství, O zvířátkách, O škole, Vtipy o policajtech, O Chucku Norrisovi, Vtipy o cikánech, Vtipy o Pepíčkovi, O Windows, O Slovácích, Vtípky o blondýnkách apod.

Dopravní značení

Znáte dobře dopravní značení využívané v ČR nebo na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií dopravní zařízení, zahraniční značky, neoficiální zábavné značky, informativní provozní značení, informativní směrové dopravní značky, vodorovné značení, informativní jiné dopravní značení, značky upravující přednost, příkazové dopravní značky, dodatkové tabulky, výstražné značky apod.

Keywords:Nejlepší zeměpisné kvízy, Nejhranější online testy a kvízy, Adventní magazín, A, Zimní krajina, Státní prapory všech zemí, zdroje informací, Hry pro dívky online, Cestovatelský web v ČR, Evropě a USA., pro děti, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Databáze osobností Kdo je to?

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa, regionů Francie, polských vojvodství, rakouských zemí atd.

Potřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

Internet, síť pro děti, studenty i dospělé

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: rakouských zemí, krajů České republiky, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie atd.

Donald John Trump (narozen 14. června 1946 New York) je americký republikánský politik a 45. prezident Spojených států amerických, kterým se stal 20. ledna 2017. Do Bílého domu nastoupil Donald Trump ve věku 70 let je Donald Trump nejstarší a zároveň nejbohatší zvolený prezident a stal se také prvním mužem v úřadu bez předchozí zkušenosti s politickou či armádní funkcí.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Klíčová slova: Super online kvízy, humor, Americké federální vlajky, Omalovánky k vytištění pro děti, Nejhranější online hry zdarma, Stručný slovník pojmů a termínů, Biografie slavných osobností, Mezinárodní den žen, internet, odkazy, Staré hry online, internetové stránky

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Karlovarský kraj, Zlínský kraj, Královéhradecký kraj, Středočeský kraj, Kraj Vysočina, Hlavní město Praha, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Liberecký kraj, Jihomoravský kraj, Ústecký kraj apod.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.

Přát ale nemusíte jen k významnům výročím a dnům. Pokud jste na cestě bez vašeho miláčka, můžete mu poslat zamilovanou sms na dobrou noc ve formě vtipné básničky. Pokud jste třeba v horách při náročnějším treku, tak váš/vaše milá bude zároveň vědět, že jste v pořádku.

World wide web, internet pro děti, studenty i dospělé

Webové online hry zdarma

Běžte na webové online hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Pro dívky, Závodní, Karetní, Velikonoční hry, Bojové online gamesy, parkování - parkovačky, Střílečky, Klasické, Strategie, Oddechové, Logické, Vánoční online hry, Stolní hry a deskovky, Hry na vaření a smažení, Onlinovky pro dva hráče a podobně.

Kliparty zdarma ke stažení

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty zdarma ke stažení. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako ženy a dívky, přístroje, halloween, květiny, náboženství, dopravní prostředky, sport, mapy, láska, nástroje a přístroje, osobnosti a lidé, věda, rostliny, hudba, hmyz, symboly, jídlo a nápoje, ptáci, Velikonoce, velikonoční kliparty, stavby, smajlíci a emotikony, zelenina, muži atd.

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.

Státní prapory všech zemí

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní prapory všech zemí. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: státy Blízkého východu, země střední Asie, ostrůvky Oceánie, státy Střední Ameriky, Antarktidy, země Severní Ameriky, státy jižní Ameriky, země Afriky, země východní Asie, evropské země a státy apod.

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.

Klíčová slova: Nejhranější online testy a kvízy, info, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Adventní obrázky a kliparty ke stažení zdarma, cestování, Stručný encyklopedický slovník, volný čas, Fernando Torres, Obrázky vlajek měst ČR, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, ú

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Karlovarský kraj, Zlínský kraj, Královéhradecký kraj, Středočeský kraj, Kraj Vysočina, Hlavní město Praha, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Liberecký kraj, Jihomoravský kraj, Ústecký kraj apod.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.

Přát ale nemusíte jen k významnům výročím a dnům. Pokud jste na cestě bez vašeho miláčka, můžete mu poslat zamilovanou sms na dobrou noc ve formě vtipné básničky. Pokud jste třeba v horách při náročnějším treku, tak váš/vaše milá bude zároveň vědět, že jste v pořádku.

Síť pro děti, studenty i dospělé

Obrázky vlajek měst ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Obrázky vlajek měst ČR. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Jihomoravský kraj, Ústecký kraj, Moravskoslezský kraj, Hlavní město Praha, Pardubický kraj, Královéhradecký kraj, Středočeský kraj, Olomoucký kraj, Jihočeský kraj, Liberecký kraj, Zlínský kraj, Plzeňský kraj, Kraj Vysočina apod.

Java hry zdarma. Aplikace a hry do starých mobilních telefonů zdarma.

Víte, že známou stolní hru Logik můžete nyní hrát na online ve vašem prohlížeči? Logik a další stolní hry naleznete na stránkách Online Hry zdarma.

Fotogalerie města Hradec Králové, historie, památky, zajímavost, kultura apod.

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Zahrajte si online hry zdarma bez registrace nebo instalace . V této jedinečné sbírce naleznete Postřehové hry, Karetní hry, Animace, Bojové hry, Pro dívky, Závody aut, Logické hry, Sportovní hry, Hry pro děti, Strategie, Stolní a deskové hry, Skákačky a hopsačky, Akční hry, Hry pro dva hráče, Adventury, Střílečky a tak dále.

Klíčová slova: zadarmo, počítače, Adventní magazín, linky, zeměpis, Flags of the world, Kliparty zdarma ke stažení, zajímavosti, tipy, zdarma, Přehled zkratek a akronymů, A, Poker Kartenspielen,

Několik fórů na závěr. Vtip Jágr: „Ten hokejista Jágr je ale skrblík!” „Proč myslíš?” „Vyhrál už tolik Zlatých hokejek a na mistrovství hraje s dřevěnou!”

Pošta musela stáhnout z oběhu známky s tvářemi politiků. Ptáte se: "Z jakého důvodu?" - "Protože lidé nevěděli na kterou stranu maji plivnout!"

Povídají si takhle prase, býk a kuřátko na dvoře, kdo umí nejlépe vystrašit. Nejdřív povídá prase: "Já, když se vyválím v bahně a pak zachrochtám slepice začnou kdákat až strachy snesou vejce!" Na to býk: "Já když zadupu, všichni utečou!" A kuřátko: "To já, když si lehnu na zem a dělám mrtvého, tak se celý svět posere a bude řvát - PTAČÍ CHŘIPKA!"

Další odkazy:

Naše tipy
Obrázky a kliparty nejen na plochu PC
Zajímavé internetové odkazy
Text známé vánoční koledy Tichá noc
Partnerské weby
Poker Permainan kartu
Tipy na zajímavé weby
World Flags
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat