Tipy na zajímavé weby, informace, kultura, vzdělání a zábava

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Jste-li vášnivý cestovatel, pak zkuste online zeměpisné testy a kvízy zdarma. Testy jsou rozdělené kategorií: Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa, hádaní hlavních měst, online kvízy a testy atd.

Chcete cestovat do Ruska, Ruské federace? Pokud ano, zjistěte si základní informace o Rusku a Ruské federaci jako jsou zeměpisné údaje, informace o slavných osobnostech, o politice atd.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.

Internet, síť, informace, kultura, vzdělání a zábava

Víte jak vypadá vlajka Gruzie, vlajka Mexika nebo vlajka Tádžikistánu?

Hry pro nejmenší online

Příznivcům PC her doporučujeme hry pro nejmenší online Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Stolní a deskové hry, Hry pro děti, Střílečky, Logické hry, Hry pro dva hráče, Relaxační hry, Postřehové hry, Sportovní hry, Animace, Pro dívky, Skákačky a hopsačky, Akční hry, Karetní hry, Strategie, Adventury, Závody aut a tak dále.

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?

Klíčová slova: Vlajky měst a obcí České republiky, počítače, Kliparty zdarma, P, Vánoční stromečky - výzdoba, druhy, volný čas, Státní prapory, info, Tapety, wallpapery na plochu PC, M, Super online hry zdarma, Státní vlaječky, prapory, Pozadí na tablet

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud4 je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.

Fotogalerie města Hradec Králové, historie, památky, zajímavost, kultura apod.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Náš tip, informace, kultura, vzdělání a zábava

Fórky, vtipné texty, vtipy, vtípky, ftipy, anekdoty

Potřebujete se uvolnit? Fórky, vtipné texty, vtipy, vtípky, ftipy, anekdoty. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O manželství, Vtipy o policajtech, Vtipné hádanky, O ekonomech, O Chucku Norrisovi, Frky ze života, Vtipy o cikánech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Frky o tchýních, Vtípky o blondýnkách, O Somálcích, O mužích, Vtipy o Bohu, Vtipy o doktorech, Vtipy o Pepíčkovi, O Němcích, O důchodcích, O Windows, O gayích a homosexuálech, O ženách, O zvířátkách apod.

Obrázky a kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Obrázky a kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako láska, Vánoce a Advent, zvířata, náboženství, auta, nástroje a přístroje, rostliny, sport, mapy, smajlíci a emotikony, symboly, stavby, ovoce, přístroje, hmyz, hudba, ptáci, ženy a dívky, nápoje, Velikonoce, velikonoční kliparty, jídlo a nápoje, osobnosti a lidé, květiny atd.

Státní prapory

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní prapory. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako státy Střední Ameriky, ostrůvky Oceánie, státy Blízkého východu, Antarktidy, země východní Asie, země Afriky, země střední Asie, státy jižní Ameriky, země jižní Asie, země Severní Ameriky apod.

Keywords:zeměpis, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Stručný slovník pojmů a termínů, Tapety na plochu počítače, Stahujte zdarma adventní obrázky a kliparty, Obrázky a kliparty zdarma, webové stránky, odkaz, Cesmína a Vánoce, internet, Online hry zdarma, Tapety na PC

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v Česku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: značky upravující přednost, vodorovné značení, zahraniční značky, neoficiální zábavné značky, zákazové dopravní značení, dopravní zařízení, informativní směrové dopravní značky, dodatkové tabulky, příkazové dopravní značky, výstražné značky, informativní jiné dopravní značení apod.

Síť, informace, kultura, vzdělání a zábava

Web o Egyptu - pyramidy a sfinga v Gíze, města a letoviska, historie a seznam králů starověkého Egypta, fotografie a další informace.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. Mj. na webu naleznete zeměpisné testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, cizí jazyky, online testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Chemie - chemické testy a kvízy, výukové pomůcky, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty atd.

Klíčová slova: pro dospělé, Wallpapers na zdarma PC ke stažení, Dopravní značení, Texty přáníček k svátku podle jmen, pro děti, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, linky, Nápis Merry Christmas, Dopravní značení, zadarmo, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník pojmů a termínů. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: sport, zločin a právo, politika, lékařství a medicína, chemie, hardware, počítače, filozofie, různé, literatura, materiály, matematika, příroda, stavebnictví, jídlo, technika, software, bankovnictví, nemoce, ekonomie a ekonomika, fyzika, nápoje, latina, kultura atd.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?

World wide web, internet, informace, kultura, vzdělání a zábava

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.

Znáte vlajky český měst? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá vlajky Prahy, vlajka Plzně nebo zlínská vlajka?

Wallpapers na zdarma PC ke stažení - tapety na PC

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Wallpapers na zdarma PC ke stažení. lze použít v ultrabook, monitor, tablet, obrazovka počítače, počítač, mobilní telefon, PC, smartphone, displej, phablet, notebook a pro operační systémy Windows 95, Windows 10 Mobile, Lubuntu, Microsoft Windows Vista, Android, Linux Ubuntu, macOS, Windows 2000, Mac, SUSE Linux, Windows NT. Obrázky na PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako operační systémy, Windows, vojenské Army tapety a zbraně, dopravní prostředky, psi a štěňátka, 3D a Abstraktní, jídlo a nápoje, noční města, Velikonoce - velikonoční tapety, zvířata, letadla, květiny, kytky, vesmír, planety, galaxie, auta, hudební tapety, wallpapery, hry a herní wallpapery, voda a bubliny, adventní a vánoční tapety, rostliny, příroda, krajina. Zvolit si můžete rozměry 375x667, 2048x1536, 1366x1024, 1920x1280, 1280x1024, 1280x854, 1080x1800, 1600x900, 1280x800, 2048x1080, 412x846, 1680x1050, 360x720, 1920x1200, 375x812, 1280x960 atd.

Přehled vlajek USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Přehled vlajek USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Jižní Dakota, Nevada, Minnesota, Georgie, Virginie, Idaho, Wyoming, Montana, New Hampshire, Texas, Rhode Island, Delaware, Colorado, Washington, Kansas, Havaj, Missouri, Alabama, Kalifornie, Iowa, Severní Karolína, Západní Virginie, New Jersey, Ohio, Nebraska, Wisconsin atd.

Online hry zdarma

Doporučujeme online hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Deskovky, Hry s koňmi, Skákací a hopsací gamesky, Adventní, vánoční hry, Arkády a plošinovky, Sportovní gamesy, Střílecí hry, Omalovánky, Vzdělávací a výukové hry, Logické hry, online html5 hry, Strategické onlinovky, Letecké simulátory, Hannah Montana, Vaření a smažení, Barbie hry, Puzzle a skládačky, Adventury, Auta a závodní, Holčičí, dívčí hry pro holky, Oddechové hry apod.

Klíčová slova: Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Biografie slavných osobností, internetové stránky, Omalovánky k tisku, odkazy, výukové pomůcky, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Vánoční přání hodně dárků, Databáze osobností Kdo je to?, Slovník pojmů Co je to?, zábava

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník pojmů a termínů. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: sport, zločin a právo, politika, lékařství a medicína, chemie, hardware, počítače, filozofie, různé, literatura, materiály, matematika, příroda, stavebnictví, jídlo, technika, software, bankovnictví, nemoce, ekonomie a ekonomika, fyzika, nápoje, latina, kultura atd.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?

Informace, informace, kultura, vzdělání a zábava

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: fikce a fantasy, lékařství, osobnosti, umělci, křesťanství, poruchy, zločin a právo, politika, politici, školství, nadpřirozené osoby, věda, panovníci, prezidenti, králové a círaři, rodinné vztahy, mytologie, státní správa, hanlivé až sprosté přezdívky, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, psychologie, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, historie, přezdívky, herectví, herci a herečky, podnikání a podnikatelé atd.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako podnikání a podnikatelé, umělci, křesťanství, nadpřirozené osoby, školství, politici, filozofie, panovníci, prezidenti, králové a círaři, lékařství, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, mytologie, historie, žurnalisté a novináři, věda, profese a zaměstnání, sport, hanlivé až sprosté přezdívky, vlastnosti, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, fikce a fantasy, herectví, herci a herečky, politika, státní správa, přezdívky atd.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako jídlo, internet, politika, zkratky, počítače, kultura, technika, filozofie, sport, nápoje, náboženství a křesťanství, chemie, matematika, školství, nástroje, zločin a právo, rostliny, software, věda, lékařství a medicína, ekonomie a ekonomika, materiály, účetnictví, příroda atd.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte na stručný slovník pojmů - Co je to!.

Den matek určitě všichni znáte, ale víte, že se po světě běžně slaví i Den otců? Není to žádná recese ani novodobý výmysl, slaví se již přes sto let.

Klíčová slova: Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Vánoční magazín, F, zdroje informací, Nejhranější online testy a kvízy, Hudební pozadí na plochu PC zdarma, Online web Hry zdarma bez registrace, V, humor, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, zdarma, F, Kam na výlet?,

Několik fórů na závěr. Vtip Bisexuál: Víte, kdo je to bisexuál? Muž, který jde za sestřičkou a sbalí doktora.

Jednotka ruských vojáku letí do Čečenska a velitel motivuje vojáky: "Chlapi, za každou čečenskou hlavu dostanete láhev vodky!" Letadlo přistane, rozrazí se dveře, vojáci se rozprchnou. Za několik minut se vrací a každý táhne několik hlav. Velitel je celý bledý a zpocený: "Kurva hoši, to bylo jen mezipřistání v Kyjevě!"

Víte, kdo je to bisexuál? Muž, který jde za sestřičkou a sbalí doktora.

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
Úspory vody, tepla, eletřiny
Doporučené odkazy
Jak jsi krásné, neviňátko
Partnerské weby
Online hry zdarma
Zajímavé internetové odkazy
Rolničky k vybarvení
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Gratulace k svátku:

Přáníčka k svátku pro kamarádku
Blahopřání k svátku podle jmen
Přáníčka k jmeninám pro ženu
Gratulace k jmeninám pro děti
Přání k jmeninám pro muže
Blahopřání k jmeninám dětem
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat