Tipy na zajímavé weby, internet, počítače, hry

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Potřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

Vtípky, vtipné texty, fóry, frky, fórky, černý humor

Chcete se pobavit? Vtípky, vtipné texty, fóry, frky, fórky, černý humor. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Vtípky o blondýnkách, O manželství, O Windows, Vtipy o cikánech, Vtipy o doktorech, Frky ze života, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Somálcích, O Chucku Norrisovi, Vtipy o policajtech, O mužích, O ženách, O ekonomech, O Slovácích, Frky o tchýních, O zvířátkách, O škole, O gayích a homosexuálech, Vtipné hádanky, O Němcích, Vtipy o Bohu apod.

Slyšeli jste o Svaté Hoře v Příbrami? O tomto mariánském poutním místě se více dozvíte zde.

Síť, internet, počítače, hry

Na dovolenou nemusíte jezdit jen do vzdáleného zahraničí, ale můžete ji strávit v České republice, která i přes svoji malou velikost má hodně co nabídnout! V ČR naleznete hory, lesy, kulturní i technické památky. Jediné, co chybí je skutečné slané moře a teplo v zimě. V následujících řádcích přinášíme několik tipů na výlety po České republice.

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání k narozeninám - přáníčko k narozeninám.

Státní vlaječky, prapory

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní vlaječky, prapory. V této rozsáhlé kolekci naleznete země Severní Ameriky, Antarktidy, země Afriky, evropské země a státy, státy jižní Ameriky, země jižní Asie, ostrůvky Oceánie, země střední Asie, státy Střední Ameriky, země východní Asie apod.

Klíčová slova: Obrázky, kliparty, tipy, Hry pro dívky online, Nejlepší školní testy a kvízy, Cesmína a Vánoce, Pozadí na plochu počítače, Free game online hry, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Omalovánky pro děti, Databáze osobností Kdo je to?, Životopisy slavných osobností, Webové online hry zdarma, linky

Pozadí na plochu počítače - tapety na plochu PC

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Pozadí na plochu počítače. lze použít v počítač, PC, notebook, mobil, mobilní telefon, displej, ultrabook, tablet, phablet, obrazovka počítače, monitor a pro operační systémy Linux Xubuntu, macOS, Mac, Android, Java ME, Windows 2000, Windows XP, Microsoft Windows Vista, Lubuntu, BlackBerry OS, Windows NT. Tapety na PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: 3D a digitalní abstraktní tapety, sportovní wallpapery, free wallpapers, nature - příroda, velkoměsta a noční život, oceán, moře, pláže, květiny, motorky, širokoúhlé Full HD widescreen, zvířata, tenisté a tenistky, hmyz a pavouci, Formule 1, fraktály, vesmír, kosmos, ptáci, armáda, válka, zbraně, fantasy. Vyberte si rozměr z 1280x768, 1280x1024, 1680x1050, 360x640, Full HD 1080x1920, 1280x800, HD 1280x720, 1440x900, 2048x1080, 1800x1440, 2560x1600, širokoúhlé 1366x768, 1600x900, 3200x1200, 375x812, 1920x1080 Full HD atd.

Free game online hry

Jste-li milovník PC her, pak zkuste free game online hry . Naleznete zde Hry pro dva hráče, Adventury, Akční hry, Skákačky a hopsačky, Pro dívky, Animace, Karetní hry, Sportovní hry, Stolní a deskové hry, Závody aut, Postřehové hry, Bojové hry, Hry pro děti, Brutální krvavé hry, Strategie, Střílečky a tak dále.

Hry pro kluky

Zkuste hry pro kluky. Vybírejte z kategorií Akční hry, Stolní hry a deskovky, Strategie, strategické hry, Karetní hry, Sportovní, Relaxační onlinovky, Logické, Bojové gamesy, Postřehové a tak podobně.

World wide web, internet, internet, počítače, hry

Obrázky a kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky a kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako halloween, ženy a dívky, Vánoce a Advent, nápoje, rostliny, náboženství, láska, auta, smajlíci a emotikony, jídlo a nápoje, ovoce, stavby, zelenina, zvířata, symboly, květiny, přístroje, mapy, dopravní prostředky, ptáci, nástroje a přístroje, osobnosti a lidé, muži atd.

Klasické textové vtipy roztříděné do kategorií blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi, o tchýních nebo o Somálcích, vtipné hádanky a další.

Prapory českých měst

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Prapory českých měst. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Hlavní město Praha, Ústecký kraj, Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Kraj Vysočina, Plzeňský kraj, Pardubický kraj, Moravskoslezský kraj, Královéhradecký kraj, Zlínský kraj, Liberecký kraj, Karlovarský kraj, Olomoucký kraj apod.

Keywords:H, kuriozity, Vlajky spojených států amerických, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Belgium, Přehled zkratek a akronymů, odkaz, PC tapety pro Windows, Online hry zdarma, volný čas, Prapory českých měst, Hry pro kluky

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Slovník pojmů Co je to?. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií počítače, technika, cestování, školství, nemoce, hardware, náboženství a křesťanství, psychologie, chemie, sport, internet, nápoje, filozofie, český jazyk, zkratky, kultura, latina, literatura, rostliny, materiály, bankovnictví, stavebnictví, lékařství a medicína, software atd.

Mezi námi doporučované kvalitní webové stránky patří i webík o cestování v ČR, Evropě a USA, Egypt, Chorvatsku atd.

Doporučené odkazy, internet, počítače, hry

Hlášky, rčení, moudra, bonmoty, motta, moudrosti, výroky

Slavné citáty, Hlášky, rčení, moudra, bonmoty, motta, moudrosti, výroky, . Naleznete zde citáty o bohu, citáty o odvaze, citáty o lži, citáty o dobru, přísloví o naději, citáty o víře, citáty o lásce, citáty o ženách, citáty o zdraví, citáty o penězích, citáty o smutku, citáty o manželství, citáty o štěstí, citáty o rozumu, citáty o zlu, citáty o životě, citáty o přátelství, citáty o kráse, citáty o člověku, citáty o neštěstí od různých známých osobností.

Omalovánky online pro děti zdarma. Stovky obrázků k vybarvení přímo ve vašem prohlížeči. Mnoho kategorií jako dinosauři, pohádky, koně, zvířátka apod.

Online biografie, životopisy osobností - Životopisy slavných osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Tak vyzkoušejte Online biografie, životopisy osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií umělci a umělkyně, herci a herečky, zločinci a vrazi, křesťané a svatí, podnikatelé a obchodníci, spisovatelé a spisovatelky, významné osobnosti, sportovci a sportovkyně, režiséři a scénáristé, vojáci, generálové, válečníci, novináři a žurnalisté atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Ministr zahraničí, Válka, Producent, Maršál, Ekonom, Nobelova cena, Lord, Gymnasté, Továrník, Slovák, Washington Capitals, Romantismus, Brno, Francouz, Miliardáři, Němci, Prezident USA, Diplomat, Prezidenti USA, Dramatik, Žhavé výstřely, Křesťanství, Vládce, Renesance, Čech, Ital, Upálen, Poslanci, Fotograf, Právník, New Jersey Devils, Textařka, Rakušan, Country, Avangard Omsk, Starověký Egypt apod.

Klíčová slova: zdarma, Přehled přípon a koncovek souborů, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Ozdoba, Free game online hry, Dopravní značení, Nejlepší školní testy a kvízy, Přáníčka k svátku podle jmen, texty jmeninám, Prapory českých měst, počítače, Online biografie, životopisy osobností, V

Nejhranější hry online

Zapařte si nejhranější hry online Vybírejte z kategorií Oblíkačky, Barbie hry, Letecké simulátory, Holčičí, dívčí hry pro holky, Strategické onlinovky, Oddechové hry, Auta a závodní, Sportovní gamesy, Farmářské hry, Logické hry, Vaření a smažení, Akční gamesky, Adventury, Vzdělávací a výukové hry, Karetní hry - solitaire, Omalovánky, Skákací a hopsací gamesky, Arkády a plošinovky, Deskovky, Adventní, vánoční hry, Hry s koňmi apod.

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Znáte pojem plugin nebo chipset? Nejen definici těchto pojmů naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů - Co je to!.

Informace, internet, počítače, hry

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: rakouských zemí, polských vojvodství, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa, krajů České republiky atd.

Vtípky, kameňáky, fóry, anekdoty, frky, vtipy

Chcete si zlepšit náladu? Vtípky, kameňáky, fóry, anekdoty, frky, vtipy. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O gayích a homosexuálech, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o Pepíčkovi, O škole, Vtipy o doktorech, O Windows, Vtipy o Bohu, O důchodcích, O mužích, O Somálcích, Vtipy o cikánech, O manželství, Frky, vtipy, vtípky, Frky o tchýních, Vtipné hádanky, O zvířátkách, O Němcích, O Slovácích, Vtipy o policajtech, Frky ze života, O Chucku Norrisovi apod.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: úřady a ministerstva, fyzikální jednotky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, obecné zkratky, zkratky krajů České republiky, hudební zkratky, firmy a společnosti, okresy České republiky, mezinárodní organizace, vojenské hodnosti, politické strany a hnutí, mezinárodní organizace, země EU, měny, týmy NHL, státy usa apod.

Vtipné texty, černý humor, ftipy, fórky, frky, vtípky

Zkuste vypnout! Vtipné texty, černý humor, ftipy, fórky, frky, vtípky. vás dostanou. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako murphyho zákony, kameňáky, vtipy o blondýnách, anekdoty o politice, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o metanolu, židovské anekdoty, černý humor, fóry o homosexuálech, fóry nejen o českém hokeji, poslední věty před smrtí, vtipy o facebooku, vtipné hádanky, vtipné citáty, vtipné básničky apod.

PC tapety pro Windows - pozadí na plochu PC

Dále vám doporučujeme: PC tapety pro Windows. můžete využít v počítač, displej, PC, smartphone, phablet, monitor, notebook, obrazovka počítače, mobilní telefon, ultrabook, mobil a pro operační systémy Linux Ubuntu, macOS, Windows Me, Windows 2000, FreeBSD, Lubuntu, Windows 10 Mobile, OSX, Red Hat Linux, SUSE Linux, Windows NT. Wallpapery na tablet jsou přehledně rozdělené do kategorií: ptáci, nature - příroda, velkoměsta a noční život, free wallpapers, širokoúhlé Full HD widescreen, oceán, moře, pláže, fraktály, flóra, stromy, motorky, Rally, závody aut, 3D a digitalní abstraktní tapety, hmyz a pavouci, vesmír, kosmos, sportovní a závodní auta, armáda, válka, zbraně, květiny, Formule 1, fantasy. Dostupná rozlišení jsou 360x760, 1366x768, 412x846, 1280x800, 1600x2560, 1152x1920, 2160x3840, 1024x600, 1280x1024, 2560x2048, 1920x1440, 1200x1920, 3200x1800, 800x600, 1024x768, 1536x2560 atd.

Klíčová slova: V, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, hyperlinky, Oblíbené vánoční dekorace, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Obrázky a kliparty zdarma, Dopravní značení, Vánoční stromeček, V, Pozadí na PC zdarma ke stažení, Stručný slovník pojmů a termínů

Nejhranější hry online

Zapařte si nejhranější hry online Vybírejte z kategorií Oblíkačky, Barbie hry, Letecké simulátory, Holčičí, dívčí hry pro holky, Strategické onlinovky, Oddechové hry, Auta a závodní, Sportovní gamesy, Farmářské hry, Logické hry, Vaření a smažení, Akční gamesky, Adventury, Vzdělávací a výukové hry, Karetní hry - solitaire, Omalovánky, Skákací a hopsací gamesky, Arkády a plošinovky, Deskovky, Adventní, vánoční hry, Hry s koňmi apod.

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Znáte pojem plugin nebo chipset? Nejen definici těchto pojmů naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů - Co je to!.

Internet, síť, internet, počítače, hry

Přehled formátů souborů

Velký Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte v čem spustit, jak konvertovat, jak otevřít, jak vytvořit, čím prohlížet, v čem upravit, kterak editovat, čím zobrazit, jak převést, jak exportovat, jak importovat soubory těchto typů: grafiku, dokumenty, systémové soubory, konfigurační soubory, písma, fonty, hudební audio soubory, spustitelné soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, obrazy disků, internet a web, komprimace dat, video soubory apod.

Životopisy slavných osobností - biografie slavných osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Tak vyzkoušejte Životopisy slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vojáci, generálové, válečníci, režiséři a scénáristé, zpěváci a zpěvačky, novináři a žurnalisté, herci a herečky, sportovci a sportovkyně, křesťané a svatí, podnikatelé a obchodníci, umělci a umělkyně, zločinci a vrazi, významné osobnosti atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Charta 77, Faraon, Prezident USA, Sebevražda, Esejista, Nobelova cena, Archivář, Němci, Vládce, HIV pozitivní, Avangard Omsk, Žijící, Exilový prezident, Obchodník, Královna, Teolog, KHL, Upálen, Prezidenti USA, Normalizace, Zpěvák, Filozof, Generalissimus, Rétorika, Zlatý slavík, Egypt, New York Rangers, Ministr, Američan, Protektorát, Komunisté, Olympijský vítěz, Křesťanství, Rock ‚n‘ Roll, Slováci, Zpěvačka apod.

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Příznivcům PC her doporučujeme online hry zdarma bez registrace nebo instalace Vybírejte z kategorií Logické, Vánoční online hry, Sportovní, parkování - parkovačky, Bojové online gamesy, Oddechové, Stolní hry a deskovky, Závodní, Velikonoční hry, Klasické, Střílečky, Karetní, Hry na vaření a smažení, Strategie, Pro dívky a podobně.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.

Klíčová slova: pro dospělé, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, zdroje informací, internetové stránky, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Opilý Santa Claus?, zadarmo, zajímavosti, webové stránky, humor, URL, info, Jmenovky na dárky k vytištění,

Několik fórů na závěr. Vtip Jaderná elektrárna: Atomová elektrárna megawatty srší, ať jsou mrazy, ať jsou parna, dokonce když prší.

Televize Prima oznámila, že díky velkému zájmu soutěžících se bude příští díl pořadu Rande naslepo vysílat z Havířova.

V knihovně: „Prosím vás, kde máte nějaké knihy o sebevraždách?” „Pátý regál zleva, střední police.” „Ale tam není žádná kniha!” „Vidíte, jací jsou lidi! Půjčí si a nevrátí!”

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
Silvestrovský ohňostroj
Naše tipy
Co je to Advent?
Doporučené odkazy
Obrázky ke stažení na plochu
Partnerské weby
Santa Claus
Zajímavé internetové odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat