Zajímavé odkazy, počítače a internet

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Víte, že? Velmi populární balónková hra je online hra Bouncing balls ve které musíte spojit minimálně 3 balónky stejné barvy. Vyzkoušejte i další online hry zdarma.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, regionů Francie, rakouských zemí, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie atd.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Slovník pojmů Co je to?. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: školství, software, kultura, chemie, účetnictví, sport, technika, bankovnictví, politika, jídlo, internet, fyzika, náboženství a křesťanství, zločin a právo, filozofie, latina, literatura, hardware, příroda, stavebnictví, ekonomie a ekonomika, cestování, lékařství a medicína, nápoje atd.

Náš tip, počítače a internet

Tapety na plochu počítače - wallpapers na PC

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Tapety na plochu počítače. můžete využít v PC, počítač, ultrabook, obrazovka počítače, mobilní telefon, phablet, mobil, monitor, tablet, smartphone, notebook a pro operační systémy Windows 98, Slackware, Java ME, Windows 95, Lubuntu, Windows Server 2012, Windows 7, Windows 10, FreeBSD, Windows Me, Microsoft Windows 8. Počítačové tapety pro Windows z kategorií nature - příroda, Formule 1, širokoúhlé Full HD widescreen, oceán, moře, pláže, flóra, stromy, fraktály, květiny, tenisté a tenistky, vesmír, kosmos, Rally, závody aut, velkoměsta a noční život, hmyz a pavouci, zvířata, fantasy, ptáci, sportovní a závodní auta, sportovní wallpapery, motorky. Vyberte si rozměr z 1600x900, 1152x1920, 2048x1080, 1440x900, 750x1334, 2048x1536, 1440x960, 375x667, 1280x720, HD 1280x720, 1600x900, 3200x1800, 800x1280, 1280x800, 1536x2048, 1800x1440 atd.

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Zkuste nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. Testy jsou rozdělené kategorií: testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa atd.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Vybírejte z kategorií Matematické testy, Chemie - chemické testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, online IQ testy zdarma, cizí jazyky, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy atd.

Klíčová slova: hyperlinky, Online vánoční webzine, doporučujeme, pro dospělé, Britney Spears, Nejlepší hry pro dívky, Full HD pozadí ke stažení, Tapety na plochu počítače, Jmenovka na dárky, volný čas, Vlajky spojených států amerických, zeměpis, humor

Online životopisy, biografie - biografie slavných osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom se podívejte Online životopisy, biografie. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií herci a herečky, významné osobnosti, novináři a žurnalisté, zločinci a vrazi, režiséři a scénáristé, umělci a umělkyně, podnikatelé a obchodníci, spisovatelé a spisovatelky, křesťané a svatí, vojáci, generálové, válečníci, světoví i domácí politici atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Nobelova cena, Philadelphia Flyers, Nežijící, Hudebnice, HIV pozitivní, Boston Bruins, Dramatik, Ministr, Angličané, Renesance, NHL, Malíř, Životopis, Generalissimus, Ekonom, Lord, Sochař, Zpěvačky, Královna, Rétorika, Hokej, Miliardář, Hejtmani, Prezidenti USA, Pittsburgh Penguins, Rock ‚n‘ Roll, Obchodník, Hudba, Diplomat, Kancléř, Právník, Olympiáda, ČSSD, Vražedkyně, Antropolog, Orlík apod.

Vlajky spojených států amerických

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Vlajky spojených států amerických. Zde naleznete například vlajky států New Hampshire, Tennessee, Jižní Karolína, Maryland, Oklahoma, Jižní Dakota, Nevada, Georgie, Texas, New Jersey, Washington, Havaj, Missouri, Severní Karolína, Nebraska, Mississippi, Kentucky, Connecticut, Aljaška, Delaware, Illinois, Maine, Virginie, Wisconsin, Rhode Island, Colorado atd.

Láska je jedním z nejsilnějších citů. Pokud jste zrovna po uši zamilovaní do svého partnera a on do vás, tak ho určitě potěší zamilovaná sms. Jestliže nejste rození spisovatelé, najdete na tomto webu zamilované sms pro kluka, zamilované sms pro miláčka nebo stýskací sms.

Internet, síť, počítače a internet

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Během vaší delší služební cesty, výletu, dovolené se může doma udát hodně důležitých událostí. Mezi ně patří různé oslavy vašich blízkých jako narozeniny, svátek atd. Měli byste si proto do kalendáře napsat kdy kdo slaví svátek, narozeniny nebo výročí seznámení nebo svatby. Těmto blízkým pak můžete poslat romantickou sms zprávu nebo jim telefonicky zavolat. Na co všechno byste neměli zapomenout je uvedeno níže.

Super online hry zdarma

Doporučujeme super online hry zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Závody aut, Stolní a deskové hry, Postřehové hry, Střílečky, Hry pro dva hráče, Pro dívky, Hry pro děti, Bojové hry, Strategie, Akční hry, Logické hry, Karetní hry, Skákačky a hopsačky, Brutální krvavé hry, Adventury, Relaxační hry a tak dále.

Keywords:Vše o Vánocích, V, Nej hry online, zábava, Přání k narození dítěte, počítače, kuriozity, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Jmenovky na dárky k vytištění, webové stránky, A, Vlajky států obrázků

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.

Chcete další kategorie vtipy? Koukněte na zbrusu nový web kde jsou vtipy o zvířatech, vtipy o chlapech nebo Vtipy o homosexuálech.

Kliparty pro Office

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro Office. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako halloween, květiny, osobnosti a lidé, sport, mapy, dopravní prostředky, Velikonoce, velikonoční kliparty, láska, zelenina, hmyz, stavby, ovoce, symboly, hudba, ptáci, nápoje, přístroje, muži, jídlo a nápoje, věda, smajlíci a emotikony, nástroje a přístroje, auta atd.

Síť, počítače a internet

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka a mnoho dalších textových i obrázkových přáníček k nejrůznějším příležitostem.

Vtipné texty, vtípky, fórky, anekdoty, kameňáky, frky

Chcete se pobavit? Vtipné texty, vtípky, fórky, anekdoty, kameňáky, frky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O důchodcích, Vtipy o Bohu, O manželství, O Němcích, Frky ze života, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O ekonomech, O ženách, Vtipy o Pepíčkovi, O zvířátkách, O gayích a homosexuálech, Vtipné hádanky, Frky, vtipy, vtípky, Frky o tchýních, O Slovácích, Vtipy o policajtech, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o cikánech, Vtipy o doktorech, O Windows, O Somálcích apod.

Přehled států světa a jejich vlajek

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Přehled států světa a jejich vlajek. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: Antarktidy, země Afriky, státy Blízkého východu, země Severní Ameriky, země jižní Asie, země střední Asie, země východní Asie, státy Střední Ameriky, evropské země a státy, státy jižní Ameriky apod.

Klíčová slova: Online životopisy, biografie, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Pozadí na tablet, Jmenovky na dárky k vytištění, Online hry pro děti zdarma, Slovník pojmů Co je to?, Webové online testy zdarma, Omalovánka Santa Claus, ú, webovky, weby, Nejlepší zeměpisné kvízy

Online hry pro děti zdarma

Zkuste online hry pro děti zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete Relaxační onlinovky, Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky, Akční hry, Logické, Závodní moto hry, Postřehové, Sportovní, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Životopisy slavných osobností - Životopisy slavných osobností z řad panovníků, prezidentů, politiků, umělců, spisovatelů, vědců, vojevůdců, sportovců atd.

Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Hlavní město Praha, Plzeňský kraj, Zlínský kraj, Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj, Kraj Vysočina, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Olomoucký kraj, Jihočeský kraj, Pardubický kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj apod.

Informace, počítače a internet

Full HD pozadí ke stažení - wallpapery na PC ke stažení

Oživte si plochu vašeho PC. Full HD pozadí ke stažení. doporučujeme pro obrazovka počítače, mobilní telefon, tablet, displej, notebook, smartphone, počítač, monitor, PC, ultrabook, phablet a pro operační systémy Windows 2000, Linux Xubuntu, Red Hat Linux, Chrome OS, Windows 10 Mobile, Windows NT, macOS, Linux Fedora, Windows 98, Apple iOS (iPhone), Lubuntu. Tapety na plochu PC zdarma ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako flóra, stromy, hmyz a pavouci, free wallpapers, fraktály, zvířata, tenisté a tenistky, fantasy, Formule 1, širokoúhlé Full HD widescreen, oceán, moře, pláže, motorky, 3D a digitalní abstraktní tapety, velkoměsta a noční život, vesmír, kosmos, sportovní wallpapery, Rally, závody aut, ptáci, armáda, válka, zbraně. Dostupné velikosti jsou 750x1334, 3200x1800, 2560x1600, 1024x600, 360x720, 1366x1024, 1920x1080, 1366x768, 1600x900, 1440x900, 375x812, 1600x900, 1440x2560, 1920x1440, 800x1280, 1920x1080 Full HD atd.

Máte-li rádi moře a oceány, máte na výběr z mnoha světových destinací. Nejpopulárnější je pro Čechy Chorvatsko se svoji Makarskou riviérou. Vzdálenostně a finančně přijatelnou exotickou alternativou je návštěva Egypta, jehož Rudé moře skrývá miliardy pestrobarevných rybiček a korálových útesů, které vybízejí k potápění nebo šnorchlování.

K přání je mnoho příležitostí jak se dozvíte na tomto webu. Naleznete zde třeba klasická přání k jmeninám, přání k novému roku nebo přání k promoci.

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

Máte rádi kameňáky? Teď tím nemyslím filmovou sérii Zdeňka Trošky, ale vtipy obedně takto nazývané. Pokud ano, navštivte webové stránky plné vtipů a kameňáků.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Seznam přípon a koncovek souborů, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Wallpapers na plochu, Wallpapers na zdarma PC ke stažení, odkazy, URL, Omalovánky, hry pro děti, tipy, Slovník pojmů Co je to?, Biografie slavných osobností

Online hry pro děti zdarma

Zkuste online hry pro děti zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete Relaxační onlinovky, Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky, Akční hry, Logické, Závodní moto hry, Postřehové, Sportovní, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Životopisy slavných osobností - Životopisy slavných osobností z řad panovníků, prezidentů, politiků, umělců, spisovatelů, vědců, vojevůdců, sportovců atd.

Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Hlavní město Praha, Plzeňský kraj, Zlínský kraj, Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj, Kraj Vysočina, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Olomoucký kraj, Jihočeský kraj, Pardubický kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj apod.

Doporučené odkazy, počítače a internet

Prapory českých měst

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Prapory českých měst. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Hlavní město Praha, Středočeský kraj, Olomoucký kraj, Karlovarský kraj, Plzeňský kraj, Pardubický kraj, Ústecký kraj, Zlínský kraj, Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Kraj Vysočina apod.

Kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako mapy, přístroje, sport, rostliny, láska, ovoce, osobnosti a lidé, ptáci, stavby, auta, nástroje a přístroje, Velikonoce, velikonoční kliparty, náboženství, symboly, smajlíci a emotikony, jídlo a nápoje, ženy a dívky, hudba, muži, květiny, zelenina, nápoje, Vánoce a Advent atd.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v Česku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako dodatkové tabulky, dopravní zařízení, informativní jiné dopravní značení, příkazové dopravní značky, značky upravující přednost, informativní směrové dopravní značky, zahraniční značky, informativní provozní značení, neoficiální zábavné značky, výstražné značky, vodorovné značení apod.

Mezi naše partnerské projekty patří Slovník pojmů Co je to?, který aktuálně nabízí přes 11000 stručných definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, chemie, práva, ekonomie, politiky, literatury, českého jazyka, školství apod.

Klíčová slova: zdroje informací, pro děti, odkaz, Online hry zdarma, Super online hry zdarma, Vánoční kliparty zadarm ke stáhnutí, internet, cestování, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, F, Dopravní značení, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Poker Kartenspielen,

Několik fórů na závěr. Vtip Les Řáholec a ministerstvo financí: Víte, jaký je rozdíl mezi lesem Řáholcem a ministerstvem financí? . . . Žádný, v obou se ozývá "Mankóo, Mankóo"

Přijde chlap do hospody, která se jmenuje U dvou teplých. Zajímá ho, proč se to tam tak jmenuje, a tak se zeptá hospodského. „No já ani nevím,” zní odpověď, „ale počkejte chvilku, zeptám se manželky. Karlééé?!”

Miláčku, nechceš řídit?

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
Kdo je to Ježíš?
Partnerské weby
Tapety se zvířaty na plochu PC
Zajímavé internetové odkazy
Antistresové omalovánky
Doporučené odkazy
Vánoční filmy přispívají k dobré náladě
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat