Zajímavé odkazy, zábava, hry, vzdělávání

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Fórky, kameňáky, černý humor, vtípky, vtipy, anekdoty

Potřebujete se uvolnit? Fórky, kameňáky, černý humor, vtípky, vtipy, anekdoty. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Vtipy o Bohu, Frky ze života, O gayích a homosexuálech, O zvířátkách, Vtípky o blondýnkách, Frky, vtipy, vtípky, O ekonomech, O škole, Frky o tchýních, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Somálcích, O Němcích, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o policajtech, Vtipy o cikánech, O Windows, Vtipy o doktorech, O Slovácích, Vtipné hádanky, O ženách, O důchodcích apod.

Super online hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste super online hry zdarma. Mj. na webu naleznete Karetní hry, Bojové gamesy, Logické, Sportovní, Postřehové, Strategie, strategické hry, Relaxační onlinovky, Závodní moto hry, Stolní hry a deskovky a tak podobně.

Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Kraj Vysočina, Jihočeský kraj, Pardubický kraj, Karlovarský kraj, Plzeňský kraj, Zlínský kraj, Ústecký kraj, Hlavní město Praha, Středočeský kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Jihomoravský kraj, Liberecký kraj apod.

Síť, zábava, hry, vzdělávání

Vše o Vánocích - vánoční magazín

Blíží se Vánoční čas? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Pak zkuste Vše o Vánocích. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční zábava, vánoční dekorace, vánoční přání, materiály ke stažení, vánoční všehochuť, vánoční koledy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční filmy, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dárky, adventní všehochuť atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Korálky, Košíčky, Schleich, Ostrava, Vánoce, Adventní trhy, Filmy, Monitor, Svíčky, Květiny, Jedle, Jídlo, Osvětlení, Borovice, Omalovánky, Adventní svícen, Německy, Anděl, Dia, Vosí hnízda, Blahopřání, Vánoční svíčky, Obrazovka, Advent, Tablet, Přání, Husarské knoflíky, Adventní neděle, Vánoční stromek, Vánoční ubrusy, Osvětlení do oken apod.

Přehled přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte kterak editovat, jak konvertovat, v čem upravit, jak spustit, v čem spustit, čím zobrazit, jak importovat, jak převést, jak otevřít, jak vytvořit, jak exportovat soubory těchto typů: dokumenty, komprimace dat, hudební audio soubory, koncovky souborů, písma, fonty, internet a web, konfigurační soubory, obrazy disků, systémové soubory, grafiku, spustitelné soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků apod.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento online encyklopedický slovník ve kterém určitě naleznete odpověď.

Klíčová slova: Přehled zkratek a akronymů, Vše o Vánocích, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Dopravní značení, Jmenovky na vánoční dárky ke stažení a vytištění, školství, Federace USA, Webové html5 hry zdarma, Světelné vánoční dekorace zdarma, Dopravní značení, internetové stránky, Počítačové tapety pro Windows, Online biografie, životopisy osobností

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: křesťanství, osobnosti, věda, historie, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, vlastnosti, žurnalisté a novináři, profese a zaměstnání, zločin a právo, školství, nadpřirozené osoby, poruchy, přezdívky, psychologie, filozofie, národnost, podnikání a podnikatelé, státní správa, politici, herectví, herci a herečky, záliby, lékařství, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, politika atd.

Spojené státy americké je demokratická federativní prezidentská republika v Severní Americe, rozkládající se od Atlantského po Tichý oceán. Na souši sousedí s Kanadou a Mexikem. Díky exklávě Aljaška sahá území USA i k břehům Severního ledového oceánu (Beringova úžina je dělí od asijského území Ruska) a na některé tichomořské ostrovy (zejména Havaj). Spojené státy se skládají z 50 států, jednoho federálního území s hlavním městem a sídlem prezidenta, Kongresu a Nejvyššího soudu (District of Columbia), a celkově 14 zámořských území, z nichž pět je obydlených (Portoriko, Severní Mariany, Guam, Americké Panenské ostrovy a Americká Samoa).

Doporučené odkazy, zábava, hry, vzdělávání

Mezi námi doporučované kvalitní webové stránky patří i webík o cestování v ČR, Evropě a USA, Egypt, Chorvatsku atd.

Slyšeli jste o Svaté Hoře v Příbrami? O tomto mariánském poutním místě se více dozvíte zde.

Dlouhá cesta autem, autobusem, vlakem nebo letadlo může být velmi nudná. Pomoci vám mohou hry. Pokud cestujete individuálně, bude asi první volbou váš mobilní telefon. I 20 let staré telefony obsahující javu jsou schopny spustit jednoduché java hry, které si můžete stáhnout často zdarma. Lepší je však poprosit Ježíška, ať vám k Vánocům daruje mobilní telefon od firmy Apple nebo s operačním systémem Android. Na takových mobilech si pak můžete zahrát mnoho pěkných her a kromě toho můžete zjistit třeba aktuální předpověď počasí, jízdní řád a zpoždění, poslat zamilovanou sms vašemu miláčkovi atd.

Keywords:Obrázky na PC ke stažení, Skvělé hry online zdarma, Wallpapers na PC, Biografie známých osobností, Opilý Santa Claus?, pro děti, ú, výukové pomůcky, Ježíšek nebo Santa?, pro dospělé, Vánoční magazín, zeměpis

Skvělé hry online zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme skvělé hry online zdarma. Hry jsou rozdělené kategorií: Stolní hry a deskovky, Relaxační onlinovky, Postřehové, Sportovní, Akční hry, Závodní moto hry, Strategie, strategické hry, Bojové gamesy, Karetní hry a tak podobně.

Federace USA

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Federace USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Montana, Indiana, Wisconsin, Jižní Dakota, Kalifornie, New Hampshire, Texas, Idaho, Arizona, Oregon, Michigan, Havaj, Nebraska, Mississippi, Utah, Arkansas, Maine, Aljaška, Oklahoma, New Jersey, Massachusetts, Wyoming, Pensylvánie, Tennessee, Missouri, Jižní Karolína atd.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené wallpapery a tapety sportovních aut.

Informace, zábava, hry, vzdělávání

Online hry, Onlinovky které můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.).

Nepropadli byste ze zeměpisu? To si můžete ověřit na webovkách se státními vlajkami. Kromě státních vlajek všech zemí světa zde naleznete i mnoho údajů o každém státu - např. počet obyvatel, rozloha, výše HDP apod.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na online slovník - Kdo je to?.

Klíčová slova: webové stránky, Pozadí na plochu počítače, Nej hry online, Jak má probíhat Štědrý večer?, Vlajky států světa, internet, volný čas, Sobi, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, weby, Super free web games zdarma

Kliparty pro dokumenty

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro dokumenty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako auta, osobnosti a lidé, ptáci, jídlo a nápoje, sport, dopravní prostředky, zvířata, zelenina, nástroje a přístroje, stavby, mapy, muži, nápoje, ovoce, Velikonoce, velikonoční kliparty, hmyz, ženy a dívky, přístroje, rostliny, smajlíci a emotikony, symboly, halloween, Vánoce a Advent atd.

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na cizí jazyky, Angličtina, výuka anglického jazyka, výukové pomůcky, online IQ testy zdarma, Chemie - chemické testy a kvízy, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy atd.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Internet, síť, zábava, hry, vzdělávání

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií úřady a ministerstva, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, internetové domény 1. řádu, firmy a společnosti, fyzikální jednotky, politické strany a hnutí, hudební zkratky, státy usa, mezinárodní organizace, okresy České republiky, týmy NHL, obecné zkratky, měny, zkratky krajů České republiky, mezinárodní organizace, geocaching apod.

Máte rádi sport a především hokej? Pokud je odpověď ANO, navštivte partnerskou stránku s vtipy obsahující vtipy o hokeji.

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.

Klasické textové vtipy roztříděné do kategorií blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi, o tchýních nebo o Somálcích, vtipné hádanky a další.

Biografie známých osobností - biografie slavných osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Tak se podívejte Biografie známých osobností. Tématické články patří do kategorií zločinci a vrazi, vojáci, generálové, válečníci, režiséři a scénáristé, významné osobnosti, umělci a umělkyně, novináři a žurnalisté, herci a herečky, zpěváci a zpěvačky, spisovatelé a spisovatelky, světoví i domácí politici, křesťané a svatí atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Prezidenti ČR, Avangard Omsk, Ministr zahraničí, Svatý, Rakousko-Uhersko, Válka, Podnikatel, Romantismus, Kněz, Komunisté, Antropolog, Orlík, Hejtman, Voják, Spisovatel, Podnikatelé, Prezident USA, Nobelova cena, Atentát, Diplomat, Hokejisté, Country, Poprava, Filozof, První republika, Český slavík, Američan, Charta 77, Máj, Teolog, Faraon, Komunista, Vojevůdce, Protektorát, Ital, Mim apod.

Klíčová slova: Státní vlaječky, prapory, Databáze osobností Kdo je to?, V, Vánoční betlém, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Vlajky jednotlivých států USA, F, Přáníčka k svátku podle jmen, sms texty k jmeninám, Nejhranější hry online, Super online hry zdarma, info

Kliparty pro dokumenty

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro dokumenty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako auta, osobnosti a lidé, ptáci, jídlo a nápoje, sport, dopravní prostředky, zvířata, zelenina, nástroje a přístroje, stavby, mapy, muži, nápoje, ovoce, Velikonoce, velikonoční kliparty, hmyz, ženy a dívky, přístroje, rostliny, smajlíci a emotikony, symboly, halloween, Vánoce a Advent atd.

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na cizí jazyky, Angličtina, výuka anglického jazyka, výukové pomůcky, online IQ testy zdarma, Chemie - chemické testy a kvízy, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy atd.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Náš tip, zábava, hry, vzdělávání

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.

Přání k narozeninám pro muže, ženu, děti, rodiče, babičku nebo dědečka.

Online biografie, životopisy osobností - biografie slavných osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Tak se podívejte Online biografie, životopisy osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: zpěváci a zpěvačky, sportovci a sportovkyně, světoví i domácí politici, režiséři a scénáristé, vojáci, generálové, válečníci, podnikatelé a obchodníci, spisovatelé a spisovatelky, významné osobnosti, křesťané a svatí, novináři a žurnalisté, zločinci a vrazi atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Stoletá válka, Češi, Křesťanství, Pop, Pedagog, Trest smrti, Archivář, Podnikatelé, První republika, Textař, Angličané, Hudba, Druhá světová válka, Rakušan, Zpěvačka, Olympijský vítěz, Filozof, Slovenští prezidenti, New Jersey Devils, Scénárista, Fotograf, Masový vrah, Hudebnice, Hokej, KHL, Sebevražda, Podnikatel, Dallas Stars, Hejtman, Státník, Manýrismus, Český slavík, Vrah, Esejista, Spisovatel, Američané apod.

Vlajky států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Vlajky států světa. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: Antarktidy, evropské země a státy, země Afriky, země jižní Asie, státy Blízkého východu, státy Střední Ameriky, země východní Asie, země Severní Ameriky, ostrůvky Oceánie, země střední Asie apod.

Frky, ftipy, fóry, vtipy, anekdoty, vtípky

Zkuste vypnout! Frky, ftipy, fóry, vtipy, anekdoty, vtípky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipy o facebooku, kameňáky, vtipy o mužích, chlapech, murphyho zákony, poslední věty před smrtí, fóry o homosexuálech, frky o zvířatech, vtipné básničky, anekdoty o politice, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o blondýnách, vtipné hádanky, černý humor, židovské anekdoty, vtipné citáty apod.

Klíčová slova: odkaz, URL, zábava, doporučujeme, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Omalovánka betlému, odkazy, A, humor, Stručný encyklopedický slovník, Online geografické testy zdarma bez registrace, cestování, PF 2018,

Několik fórů na závěr. Vtip Nový žák: První školní den na americké střední škole představuje učitelka nového žáka, Sakiro Suzuki z Japonska. Hodina začíná a učitelka se ptá: "Uvidíme, kdo ovládá kulturní historii Ameriky? Kdo řekl: ",Dejte mi svobodu nebo mě zabte?´" Hrobové ticho ve třídě, jen Suzuki zvedne ruku: "Patrick Henry 1775 ve Philadelphii." "Výborně Suzuki, a kdo řekl: ,Stát je národ a národ nesmí zhynout?´" Suzuki se postaví: "Abraham Lincoln 1863 ve Washingtonu." Učitelka se podívá na spolužáky a říká: "Stydím se za vás, Suzuki je Japonec a zná americkou historii lépe než vy!" Zezadu se ozve tichý hlas: "Polib mi prdel, zasraný Japončíku!!" "Kdo to řekl?" Suzuki zvedne ruku a bez vyzvání odpoví: "General McArthur 1942 v Guadalcanal a Lee Lacocca 1982 při valné hromadě firmy CHRYSLER." Třída je zcela ticho, jen zezadu se ozve: "Je mi z toho na blití!" Učitelka křičí: "Kdo to byl!" Suzuki odpovídá okamžitě: "George Bush st. japonskému premiérovi Tanakovi v průběhu oběda, Tokio 1991." Jeden ze studentů se postaví a otráveně řekne: "Vyhul mi!" Učitelka hystericky: "A dost! Kdo to byl teď?" Suzuki bez mrknutí oka: "Bill Clinton Monice Levinsky 1997 ve Washingtonu, Oválná pracovna Bílého domu." Další ze studentů se postaví a zařve: "Suzuki je hromada sraček!" A Suzuki opět klidně: "Valentino Rossi při velké ceně motocyklů v Brazílii 2002." Třída zcela propadne hyterii, učitelka upadá do bezvědomí, dveře se otevřou a vejde ředitel: "Kurva, takový bordel jsem ještě neviděl!" Suzuki: "Vladimír Špidla ministr financí při předložení státního rozpočtu, Praha 2003."

Nemám nic proti stezkám odvahy, ale jít mimo dosah wifi, je už trochu moc...

Zahrával si se životem, produkoval třaskaviny, bomby plnil dynamitem, rozletěl se do krajiny.

Další odkazy:

Doporučené odkazy
Přáníčka k svátku, gratulace k jmeninám
Zajímavé internetové odkazy
Online hra Santa na saních
Naše tipy
Free hry
Partnerské weby
Obrázková přání k svátku podle jmen
Tipy na zajímavé weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Blahopřání k jmeninám:

Přáníčko k jmeninám dětem
Texty k jmeninám pro děti
Gratulace k jmeninám pro ženu
Přáníčko k svátku, sms texty
Přáníčka k jmeninám pro kamarádku
Přání k svátku podle jmen
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat